Comfort Hotel Csopak ★★★

Comfort Hotel Csopak
8229 Csopak, Örkény sétány 1.

Comfort Hotel Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Comfort Hotel Csopak vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Annyira jól éreztük magunkat, hogy minél hamarabb szeretnénk visszamenni. Tiszta, udvarias, barátságos személyzet. Jó konyha, csodálatos panorámával a teraszról.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Keresztanyám évek óta látogatta a Comfort hotelt unokáival és tavaly ajánlotta nekünk is. Az elmúlt egy év alatt kisebb felújítás is történt a szállodában. A szobák kényelmesek, jól kihasználhatók, mi a három gyerekkel két összenyitható szobát kaptunk, ami tökéletes, hisz így két fürdőszobán osztoztunk öten, az előtéri beépített szekrényekben kényelmesen elfért a ruhák mellett a két megtermett bőrönd is, a két szoba között két párnázott ajtó van, így esténként nyugodtan tévézhettünk, a gyerekek álmát nem zavarta meg.

Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.370 - 23.868,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.09.05.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

CsopakX