Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak értékelése
3. helyezett a 16 csopaki szállás közül

Jó élmény

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
A csopaki üdülőfaluban a Hungarica nevű kitűnő zenekar családi táborának köszönhetően látogattam el. A komfortfokozat alacsony, két szobának közös a mellékhelysége és az egyszerű felszereltségű fürdőszobája, de nekünk a kisebbik fiammal ez pont megfelelt.
Étkezni a környéket vettük célba, elég sok jó étterem működik ma már ebben a régióban, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen a hely menzája.
Az üdülőfalu kitűnő helyszín volt ehhez a rendezvényhez, a koncertekhez, előadáshoz egyaránt. Gratulálok a szervezőknek!
A személyzet is kedves, segítőkész volt.
A strand gyalog könnyen megközelíthető, ami nem hátrány.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Gyenge

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2019. június 19. - Csopaki Üdülőfalu és Kemping válasza DEndre értékelésére:
Köszönjük a pozitív visszajelzést! Reméljük, máskor is meglátogatja Üdülőfalunkat!
Csopaki Üdülőfalu és Kemping, vendégkapcsolati manager
8229 Csopak
Sport u. 9.

2018. szeptember 6.
Egy klub tagjaként vettem részt egy 4 napos kiránduláson.Mivel a Bakony nevezetességeit jártuk be, ideális helyszín volt számunkra.Tudtuk, hogy nem szállodában leszünk,így nem volt csalódás az egyszerűbb felszereltség. A személyzet maximálisan segített, a svédasztalos reggeli is rendben volt.Az...