Gallai Apartman Csopak
8229 Csopak, Öreghegyi út 26.

Gallai Apartman Csopak a térképen

Gallai Apartman Csopak értékelése:

7. helyezett a 16 csopaki szállás közül
295. helyezett Balatonon - 1123 szállás közül

Gallai Apartman Csopak bemutatkozása

Csopaki apartmanokat ajánlok. Az apartmanok főbb jellemzői: Fantasztikus panoráma. Nagy méretű lefedhető, víz alatti világítással ellátott medence, amelyben 25-30 fokos lágy víz van. A medencében lefedett állapotban esős, vagy hideg időjárás esetén is 25-30 fokos víz és levegő hőmérséklet van. Zárt parkoló. Grill. Kemence. Nagy kert.
Az apartmanokban 2 hálószoba, nagy nappali, konyha, fürdőszoba és nagy terasz van.
Bővebben honlapunkon: www.csopakiapartman.com

Gallai Apartman Csopak képei

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Gallai Apartman Csopak vélemények

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerencsém volt ezen a gyönyörű helyen 4 napot eltölteni. Csak szuperlativuszokban tudok beszélni a kedves vendégszeretetről,a tiszta és mindennel felszerelt csodás házról.Remélem jövőre is lesz szerencsém ezen a szuper helyen eltölteni akár sokkal több időt is.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Anita Érd

Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig

Szállodák Csopakon és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

CsopakX