kilátás a Balcsira: Csopak gyönyörű kedves hely - Holiday Hotel Csopak Csopak

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése
1. helyezett a 15 csopaki szállás közül

Csopak gyönyörű kedves hely

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
A személyzet kedves, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az egyetlen ami kellemetlen volt a csatornaszag a fürdő helységben. Valahogy ezen változtatni kéne.

Ár / érték arány: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni kilátás a Balcsira felhasználót?    Igen

2019. augusztus 21. - Holiday Hotel Csopak válasza kilátás a Balcsira értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, tapasztalatai megosztására. Köszönjük a kedves szavakat a félpanziós ellátásunkat és minket, személyzetet illetően. A csatornaszag általunk is ismert probléma, melyet alapvetően ideiglenesen tudunk orvosolni, enyhíteni, de az épület korából adódóan egy teljes felújítás volna szükséges, hogy végérvényesen megoldjuk a helyzetet. Üdvözlettel, Holiday Hotel csapata
Kollégák (Holiday Hotel Csopak) (Holiday Hotel Csopak)
Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak
Szépkilátó u. 38.

2019. augusztus 22.
A reggeli és vacsora bőséges és finom volt. A park szép és nagyon közel van a strand. Nem volt tömeg az étkezéseknél, a személyzet figyelmes és segítőkész. A tisztaság rendben volt.

2019. augusztus 17.
Tetszett: Szép ősparkban van a szállás,tisztaság,bőséges és jó reggeli és vacsora.Kellemes,tágas étkező,eloszlik a tömeg.Rugalmasság,szobát cseréltünk rögtön az érkezésnél,mert az A épület jobban tetszett.Jó kis "Retro" hotel nyárra,megyünk még. Nem tetszett: A kis gyermekkel rendelkező...

2019. augusztus 8.
A kaják finomak voltak.Személyzet segítő készek voltak.A kilátás tökéletes.Csak a mocskos nagy ablakok pókok a csikkek zavarták az összképet a hosszú erkélyen.Miért nem takarítják mindennap?És a vécében a bűz!!!!!!!!!!!.A szobában tisztaság volt.