Holiday Hotel Csopak Csopak ★★

Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak, Szépkilátó u. 38.

Holiday Hotel Csopak Csopak a térképen

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése:

1. helyezett a 16 csopaki szállás közül
80. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Akciós csomagok

Holiday Hotel Csopak Csopak bemutatkozása

Csopakon, a Balaton homokos partjától nem messze várja vendégeit a Hotel Holiday. Kényelmes kétágyas és családi szobákat kínál, melyekben Tv került elhelyezésre. A közös helyiségekben Wi-Fi elérés biztosított. A hotel parkjában játszótér, a strandon pedig számos kikapcsolódási lehetőség várja az ide utazókat. A szálloda recepcióján örömmel segítenek a programszervezésben.

Holiday Hotel Csopak Csopak képei

Holiday Hotel Csopak Csopak

Holiday Hotel Csopak Csopak vélemények

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
Minden rendben volt, ár-érték arányában, jő lett volna.ha a zuhanyrózsát
rögzíteni is lehetett volna.

Nagyon hiányzott egy ruhaszárító.

Üdvözlettel: Váradiné

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Talán a klima hiányzott a szobából, de egyébként jó volt a szállás.
A reggeli és a vacsora kitűnő volt, köszönjük a szállás séfjének.
Nagyon jó volt minden.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Csodálatos kétszer 1 hetet töltöttünk el a szállodában (július és augusztus). Az Igazgató úr figyelmessége jólesett. A recepción dolgozók, a szakácsok, élén a Séffel (finom és változatos ételek), a felszolgálók, a takarító személyzet: minden területen a szakértelem és az udvarias, segítőkész hozzáállás a jellemző. Nagyon jól éreztük magunkat.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Átlagos a hely, minden ezzel járó előnnyel és hátránnyal. Látszik az átmenetiség, a teljes felújítás előtt. Az ágy, a jó alvás fontos, ennek megfelelően az ágyak nagyon jók. Tisztálkodni is rendesen lehet. A szoba kissé messze van, sokat kell gyalogolni az étkezőhöz, nincs lift és sok a lépcső. De jól főznek. Összességében az ár/érték arány megfelelő.

Értékelt: 2020. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem eresztem hosszú lére, számunkra elfogadhatatlan ár/érték arányt képvisel. Lift nincs, autóval nem lehet a bejárathoz állni, a csomagokat messziről kell be és felcipelni az emeletekre. A szobában, a szekrényekben borzalmas dohos szag terjeng, az összes ruhánk, cipőnk, dolgaink elviselhetetlen szagot árasztanak.

Értékelt: 2020. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta rendezett szobák, kényelmes ágyak. Az étkezési ellátás várakozáson felüli. A reggeli nem csak kontinentális fogásokból állt. Este négyféle főételből lehetett választani. Reggel, este desszertek, gyümölcsök, italautomatából üdítők, gyümölcslevek, kávévariációk stb. Retró? Igen az ablakszerkezetek és a burkolatok anyaga, színvilága, de ettől még tökéletes volt a nyaralásunk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, 5 perc sétára van a kitűnő strandtól. Rendkívül kedvező, hogy szálloda biztosította a strandbelépőket. Az étkezés elsőrangú, választékos és ízletes fogásokat kaptunk. A parkolás megfelelő, sok autó számára volt hely. A szoba felszereltsége kissé hiányos. Jó lett volna egy-két szék a szobába, és egy hűtőszekrény sem ártott volna.

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Párom régóta szeretett volna már Csopakon tölteni pár napot, a Holiday Hotelre esett a választásunk. A hotel parkját mindössze az utca választja el a strandtól, ahova jár minden napra a belépő. Maga a hotel SZOT üdülőnek épült, ami látszik is rajta, de senki ne rettenjen vissza! Nagyon jó érzékkel hagytak meg sok régi dolgot és cseréltek le újakra sok mást.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.

A hoteltől azt kaptuk amit vártunk, kicsit retrós. Azonban, ezt ellensúlyozza az ételek változatos és kifogástalan minősége,a személyzet kedvessége. A part közelsége,és a strand tisztasága,szépsége is kiváló. Ár/érték arányban megfelelő, kellemes hetet töltöttünk a hotelben.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Már második alkalommal voltunk, a szállás kifogástalan,az étkezés úgyszintén. Ami kifogásolható - véleményem szerint- a recepció hölgy tagja érkezéskor. Egybaráti társasággal voltunk, úgy szavaztak, hogy a következő évben is szeretnénk eltölteni egy hosszú hétvégét a nevezett szállodában. Gratulálok az éttermi személyzetnek a precíz munkájukért!

Csopak
8 nap/7 éjszaka 8.466 - 8.775,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.390 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2021.02.28-ig
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2022.01.16.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.05-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Csopak
6 nap/5 éjszaka 8.451 - 15.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Csopak környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

CsopakX