Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak, Szépkilátó u. 38.

Holiday Hotel Csopak Csopak a térképen

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése:

1. helyezett a 15 csopaki szállás közül
128. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Holiday Hotel Csopak Csopak bemutatkozása

Csopakon, a Balaton homokos partjától nem messze várja vendégeit a Hotel Holiday. Kényelmes kétágyas és családi szobákat kínál, melyekben Tv került elhelyezésre. A közös helyiségekben Wi-Fi elérés biztosított. A hotel parkjában játszótér, a strandon pedig számos kikapcsolódási lehetőség várja az ide utazókat. A szálloda recepcióján örömmel segítenek a programszervezésben.

Holiday Hotel Csopak Csopak képei

Holiday Hotel Csopak Csopak vélemények

BoSzi0214 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nem sikerült elrontani a nyaralásunkat, de ezt csak a pozitív hozzaallasunknak köszönhetjük! Megérkezésünkkor kapott szobában még nem járt a takarítónő. Ágy összeturva, szemetes tele, stb. Lementünk kérni egy új szobát. Itt jegyezném meg, hogy a szobába kb. 15 perc sétára volt (+ 2 emelet, lift nélkül! ) A recepción kaptunk új kulcsot.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Tetszett a hotel fekvése, és a kert. Nem tetszett, hogy nem takarítottak a szobában, nem cserélték a törölközőt, hogy piszkos volt a folyosó, tele elhullott legyekkel. A második nap ehetetlen volt a vacsora, az első és a harmadik nap rendben volt.
Nincs lift!
Az ára kedvező volt, a szolgáltatások kevésbé.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Kategóriájának teljesen megfelelő hely! (Ne felejtsük el hogy 2 csillagos! ) Tiszta szoba, tiszta ágynemű, kényelmes ágy, síkképernyős tv sok csatornával. Valóban retro, de ennek is megvan a hangulata. Étkezés svédasztalos, jó. Olyan finom eperkrém levest adtak hogy még 4 csillagosban se ettem ilyet! Reggeli is teljesen rendben volt! Ár-érték arány jó.

Értékelt: 2018. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás színvonala a 70-es években megrekedt. Takaritás a négy nap alatt nem történt , törölközöt nem cseréltek. A falak olyan vékonyak, hogy a másik szobából folyósóról minden behallatszik. Ha a szomszéd zuhanyozott vagy wc-én volt úgy hallottam , hogy nálunk van valaki. A fürdőszobában folyamatosan vizelet szag áradt. Hütőszekrény borzasztóan hiányzott a nagy melegben.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán sajnáljuk, hogy tartózkodásukat követően összességében nincsenek jó véleménnyel szállodánkról. Köszönjük az építő jellegű negatív meglátásokat, továbbítjuk a vezetőség felé.
Üdvözlettel,
A Holiday Hotel Csopak munkatársai

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többet kellene fordítani a karbantartásra. A szobában nem megfelelő a világítás
egyik lámpában a mennyezeten nem égett az égő , az éjjeli szekrényekre nagyobb lámpára volna, ill. mindkét szekrényre. Kár hogy csigalépcső vezet fel az emeletekre, ami idősebb korban megterhelő, böröndökkel. Az nagyon jó, hogy a stand
közel van. A pincérek gyorsak, szívélyesek.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait szállodánkról. Vendégeink véleménye kiemelten fontos számunkra, hiszen nap mint nap arra törekszünk, hogy elégedetten távozzanak tőlünk és érezzék munkatársaink törődését. Szolgáltatásaink színvonalán igyekszünk folyamatosan emelni, ebben az Önök visszajelzése is segítséget jelent.

Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Holiday Hotel „B” épületben kaptunk szobát. A retró és romos külső láttán először hátra hőköltünk, majd nevettünk egy jó nagyot. Már nem volt visszaút. Nem volt lemondható a szoba. Így utólag már értem miért! Azt tudtuk, hogy nincs hűtő, légkondi, szúnyogháló, lift. Jogos a 2 csillagos besorolás. Viszont a takarítás hiányosságát nem indokolja!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Köszönöm hogy értékelhetem az itt eltöltött 3 napunkat. A megérkezésünk egyik kicsit kellemetlenre sikeredett mert az nap volt csőtörés igy a szobát csak pontban du. 3 kor mint ahogy hirdették foglalhattuk el a nagy meleg ill. a hosszú út után. Pozitiv hogy 1. emeleti szobát kaptunk /kutyával érkeztünk/. A személyzet kedves és segitő kész volt.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük megtisztelő értékelését. Reméljük, hogy jövőre ismét minket választanak és újra üdvözölhetjük Önöket Csopakon a Holiday Hotelben.
Üdvözlettel, A Holiday Hotel Csopak munkatársai

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Szerintem megtaláltuk Magyarország "legretróbb" szállodáját. Aki nem vágyik luxusra, az tökéletesen kikapcsolódhat itt. A szálloda berendezése a 70-es éveket idézi. Ez tulajdonképpen nem is lenne gond, talán csak a fürdőszobában zavaró egy kicsit. A szobákat látszik, hogy felújították, az ágy nagyon kényelmes, viszont egy tükör még elfért volna.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését. Nagy örömmel olvastuk pozitív tapasztalatait. Felhívom szíves figyelmét, hogy elérhető szállodánkban hűtőszekrénnyel felszerelt szobatípus, a családi és a standard plus, ezekre a szobatípusokra is bármikor kérhet ajánlatot. Jégakuk hűtésével kapcsolatosan recepciós kollégáink készséggel állnak vendégeink rendelkezésére.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
4éjszakára voltunk a hotel vendégei.A szoba rendben de a Fürdőre egy szót tudunk mondani KATASZTRÓFA!!!!!!!!!!!!Nekünk az ételek csalódást okoztak pláne a vacsora.Ennyit tudok írni a szállásról röviden és tömören.Belépőt kaptunk a strandra ami szuper jó,19h után ingyenes.Sokat kirándultunk fényképeztünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Remek helyen van a szálloda. Szép napokat töltöttünk itt el.Nagyon finom volt a reggeli és a vacsora.Negatívum:A B épületben a Wifi nem mindig üzemelt.Harmadik emeleten kaptunk szobát /hatvan évesek vagyunk.Remélem még találkozunk. Üdv. Vilmos
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves Vilmos!
Köszönjük megtisztelő véleményét! Nagy örömmel olvastuk, hogy szép napokat töltöttek nálunk és elégedettek voltak az ellátással. Sajnáljuk az internettel és az elhelyezéssel kapcsolatos kellemetlenségeket. Sajnos az érkezésig nincs tudomásunk a vendégek életkoráról, a szobabeosztás pedig napokkal előre történik, így történhetett, hogy Önök a harmadik emeleten kaptak szobát.

Csopak
6 nap/5 éjszaka 11.780 - 24.536,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Csopak
3 nap/2 éjszaka 11.115 - 16.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.07-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.578 - 28.355,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2019.08.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 14.725 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Csopak
4 nap/3 éjszaka 12.087 - 22.872,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

CsopakX