Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak, Szépkilátó u. 38.

Holiday Hotel Csopak Csopak a térképen

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése:

1. helyezett a 15 csopaki szállás közül
128. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Holiday Hotel Csopak Csopak bemutatkozása

Csopakon, a Balaton homokos partjától nem messze várja vendégeit a Hotel Holiday. Kényelmes kétágyas és családi szobákat kínál, melyekben Tv került elhelyezésre. A közös helyiségekben Wi-Fi elérés biztosított. A hotel parkjában játszótér, a strandon pedig számos kikapcsolódási lehetőség várja az ide utazókat. A szálloda recepcióján örömmel segítenek a programszervezésben.

Holiday Hotel Csopak Csopak képei

Holiday Hotel Csopak Csopak vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
A személyzet kedves, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az egyetlen ami kellemetlen volt a csatornaszag a fürdő helységben. Valahogy ezen változtatni kéne.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
5 napot töltöttünk el a hotelben a párommal, összességében jól éreztük magunkat. Egyik legfőbb pozitívum, hogy nagyon közel van a hotel a Balatonhoz. Ami még jó volt, az a félpanziós ellátás. Nagyon finomak voltak az ételek, gratulálunk a szakácsnak. A gépi üdítő viszont számomra ihatatlan volt, nagyon víz ízűnek találtam, a kávétól sem kell várni sok energiát.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A szállodában két éjszakát töltöttem a párommal. Ismerős volt a hely,mivel sok-sok évvel ezelőtt a családommal már többször nyaraltunk ezen a helyen. A személyzet kedves és készséges. A tisztaság megfelelő. A szoba bútorzata,felszereltsége ár/érték aránynak megfelelő. Az étkezéssel kapcsolatban az ételek sokfélesége,bősége,ízletessége jellemző.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!
Örömmel fogadtuk véleményét, értékelését szállodánkról.
Nagy örömmel tölt el Bennünket, hogy szolgáltatásunkkal kiváltképp elégedett volt. Bízunk benne, hogy akár egy legközelebbi látogatás alkalmával is hasonló benyomásokkal, tapasztalatokkal fog gazdagodni. Mi biztosan azért dolgozunk, hogy Önöknek a lehető legkellemesebb tartózkodást biztosítsuk!

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nem sikerült elrontani a nyaralásunkat, de ezt csak a pozitív hozzaallasunknak köszönhetjük! Megérkezésünkkor kapott szobában még nem járt a takarítónő. Ágy összeturva, szemetes tele, stb. Lementünk kérni egy új szobát. Itt jegyezném meg, hogy a szobába kb. 15 perc sétára volt (+ 2 emelet, lift nélkül! ) A recepción kaptunk új kulcsot.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Tetszett a hotel fekvése, és a kert. Nem tetszett, hogy nem takarítottak a szobában, nem cserélték a törölközőt, hogy piszkos volt a folyosó, tele elhullott legyekkel. A második nap ehetetlen volt a vacsora, az első és a harmadik nap rendben volt.
Nincs lift!
Az ára kedvező volt, a szolgáltatások kevésbé.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.
Örülünk, hogy szolgáltatásaink egy részével elégedett volt, annak kevésbé, hogy több részlettel elégedetlen volt. Sajnáljuk, hogy negatív tapasztalatokkal gazdagodott mind éttermünkben, mind a takarítás kapcsán.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Kategóriájának teljesen megfelelő hely! (Ne felejtsük el hogy 2 csillagos! ) Tiszta szoba, tiszta ágynemű, kényelmes ágy, síkképernyős tv sok csatornával. Valóban retro, de ennek is megvan a hangulata. Étkezés svédasztalos, jó. Olyan finom eperkrém levest adtak hogy még 4 csillagosban se ettem ilyet! Reggeli is teljesen rendben volt! Ár-érték arány jó.

Értékelt: 2018. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás színvonala a 70-es években megrekedt. Takaritás a négy nap alatt nem történt , törölközöt nem cseréltek. A falak olyan vékonyak, hogy a másik szobából folyósóról minden behallatszik. Ha a szomszéd zuhanyozott vagy wc-én volt úgy hallottam , hogy nálunk van valaki. A fürdőszobában folyamatosan vizelet szag áradt. Hütőszekrény borzasztóan hiányzott a nagy melegben.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán sajnáljuk, hogy tartózkodásukat követően összességében nincsenek jó véleménnyel szállodánkról. Köszönjük az építő jellegű negatív meglátásokat, továbbítjuk a vezetőség felé.
Üdvözlettel,
A Holiday Hotel Csopak munkatársai

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többet kellene fordítani a karbantartásra. A szobában nem megfelelő a világítás
egyik lámpában a mennyezeten nem égett az égő , az éjjeli szekrényekre nagyobb lámpára volna, ill. mindkét szekrényre. Kár hogy csigalépcső vezet fel az emeletekre, ami idősebb korban megterhelő, böröndökkel. Az nagyon jó, hogy a stand
közel van. A pincérek gyorsak, szívélyesek.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait szállodánkról. Vendégeink véleménye kiemelten fontos számunkra, hiszen nap mint nap arra törekszünk, hogy elégedetten távozzanak tőlünk és érezzék munkatársaink törődését. Szolgáltatásaink színvonalán igyekszünk folyamatosan emelni, ebben az Önök visszajelzése is segítséget jelent.

Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Holiday Hotel „B” épületben kaptunk szobát. A retró és romos külső láttán először hátra hőköltünk, majd nevettünk egy jó nagyot. Már nem volt visszaút. Nem volt lemondható a szoba. Így utólag már értem miért! Azt tudtuk, hogy nincs hűtő, légkondi, szúnyogháló, lift. Jogos a 2 csillagos besorolás. Viszont a takarítás hiányosságát nem indokolja!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Köszönöm hogy értékelhetem az itt eltöltött 3 napunkat. A megérkezésünk egyik kicsit kellemetlenre sikeredett mert az nap volt csőtörés igy a szobát csak pontban du. 3 kor mint ahogy hirdették foglalhattuk el a nagy meleg ill. a hosszú út után. Pozitiv hogy 1. emeleti szobát kaptunk /kutyával érkeztünk/. A személyzet kedves és segitő kész volt.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük megtisztelő értékelését. Reméljük, hogy jövőre ismét minket választanak és újra üdvözölhetjük Önöket Csopakon a Holiday Hotelben.
Üdvözlettel, A Holiday Hotel Csopak munkatársai

Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Csopak
2 nap/1 éjszaka 9.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.567,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Érvényes: 2020.01.07-ig
Hotel Melis, Balatonlelle
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.11.30.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Balatonfüred
Érvényes: 2020.08.21-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjeggyel a lovasjátékokra, bekészítésekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Napi árak, félpanzióval, Ellátás nélkül, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

CsopakX