Holiday Hotel Csopak Csopak ★★

Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak, Szépkilátó u. 38.

Holiday Hotel Csopak Csopak a térképen

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése:

1. helyezett a 16 csopaki szállás közül
111. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Akciós csomagok

Holiday Hotel Csopak Csopak bemutatkozása

Csopakon, a Balaton homokos partjától nem messze várja vendégeit a Hotel Holiday. Kényelmes kétágyas és családi szobákat kínál, melyekben Tv került elhelyezésre. A közös helyiségekben Wi-Fi elérés biztosított. A hotel parkjában játszótér, a strandon pedig számos kikapcsolódási lehetőség várja az ide utazókat. A szálloda recepcióján örömmel segítenek a programszervezésben.

Holiday Hotel Csopak Csopak képei

Holiday Hotel Csopak Csopak

Holiday Hotel Csopak Csopak vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, 5 perc sétára van a kitűnő strandtól. Rendkívül kedvező, hogy szálloda biztosította a strandbelépőket. Az étkezés elsőrangú, választékos és ízletes fogásokat kaptunk. A parkolás megfelelő, sok autó számára volt hely. A szoba felszereltsége kissé hiányos. Jó lett volna egy-két szék a szobába, és egy hűtőszekrény sem ártott volna.

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Párom régóta szeretett volna már Csopakon tölteni pár napot, a Holiday Hotelre esett a választásunk. A hotel parkját mindössze az utca választja el a strandtól, ahova jár minden napra a belépő. Maga a hotel SZOT üdülőnek épült, ami látszik is rajta, de senki ne rettenjen vissza! Nagyon jó érzékkel hagytak meg sok régi dolgot és cseréltek le újakra sok mást.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.

A hoteltől azt kaptuk amit vártunk, kicsit retrós. Azonban, ezt ellensúlyozza az ételek változatos és kifogástalan minősége,a személyzet kedvessége. A part közelsége,és a strand tisztasága,szépsége is kiváló. Ár/érték arányban megfelelő, kellemes hetet töltöttünk a hotelben.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Már második alkalommal voltunk, a szállás kifogástalan,az étkezés úgyszintén. Ami kifogásolható - véleményem szerint- a recepció hölgy tagja érkezéskor. Egybaráti társasággal voltunk, úgy szavaztak, hogy a következő évben is szeretnénk eltölteni egy hosszú hétvégét a nevezett szállodában. Gratulálok az éttermi személyzetnek a precíz munkájukért!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 17.
Egyet nagyon hiányoltam hogy nincs lift az épületben amilyen szép volt vagy lehetett volnna a park rész kicsit rendezetlen volt az évszázados multat idéző parkbanlévő járdák szerintem felkellene ujitani mert baleset veszéjes, a puritán étkeztetés nekem kielégitő volt az ár tükrözte a választékot nekem bőven megfelet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Igazából csak pozitívumokat tudok írni. A személyzet kedves és segítőkész :) A reggeli és a vacsora mindig nagyon bőséges, és igazán finom volt. A hotel elhelyezkedése is kiváló, mi kerékpárral voltunk, és a kerékpárút ott megy el a hotel kertje előtt. A kényelemre azért adtam csak 4 csillagot, mert egy kicsit puha volt az ágy.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy véleményét megosztotta velünk. Örömmel olvastuk, hogy összességében sokkal több pozitívumot vélt felfedezni, mint olyan részleteket, amelyek elégedetlenséggel töltötték volna el. Köszönjük kedves szavait a személyzet, a félpanziós ellátás és a hotel elhelyezkedése kapcsán.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Odaérkezéskor, a recepció elég jó benyomást keltett. Gondoltuk jó helyet sikerült kifogni, azonban amikor közölték velünk, hogy a "B,, épületben az első emeleten lesz a szobánk, már nem örültünk annyira. Mikor a szobát megmutatták, na az letaglózott.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta velünk pihenése során szerzett tapasztalatait. Sajnáljuk, hogy a hotel elhelyezkedése ellenére túlnyomó részt elégedetlen volt szolgáltatásainkkal. A felsorolt problémákra magyarázat lehet, hogy hotelünk saját bevallásunk szerint sokkal inkább 2*-os szintet üt meg, Hotelstars besorolással nem büszkélkedhetünk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A reggeli és vacsora bőséges és finom volt. A park szép és nagyon közel van a strand.
Nem volt tömeg az étkezéseknél, a személyzet figyelmes és segítőkész.
A tisztaság rendben volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, tapasztaltai megosztására. Örömmel olvastuk, hogy alapvetően minden szolgáltatásunk megfelelt elvárásainak, külön köszönjük, hogy megemlítette a személyzet hozzáállását, hozzáértését. Bízunk benne, hogy akár már a következő alkalommal még több pozitív élményben lesz része nálunk!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Tetszett: Szép ősparkban van a szállás,tisztaság,bőséges és jó reggeli és vacsora. Kellemes,tágas étkező,eloszlik a tömeg. Rugalmasság,szobát cseréltünk rögtön az érkezésnél,mert az A épület jobban tetszett. Jó kis "Retro" hotel nyárra,megyünk még. Nem tetszett: A kis gyermekkel rendelkező vendégeket amennyire lehetséges egymás melletti szobákban kéne elhelyezni,zavaró a sok sírás,hiszti stb.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 13.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta pihenése során szerzett tapasztalatait. Köszönjük kedves szavait a szálloda környezetére, a félpanziós ellátás minőségére és a személyzet hozzáállására vonatkozóan. Örömmel olvastuk, hogy a falak nem megfelelő vastagsága ellenére remekül érezték magukat és akár egy következő alkalommal is bennünket választanának.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A kaják finomak voltak.Személyzet segítő készek voltak.A kilátás tökéletes.Csak a mocskos nagy ablakok pókok a csikkek zavarták az összképet a hosszú erkélyen.Miért nem takarítják mindennap?És a vécében a bűz!!!!!!!!!!!.A szobában tisztaság volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta velünk pihenése alatt szerzett tapasztalatait. Sajnáljuk, hogy tartózkodását beárnyékolta az ablakok, a pókhálók és cigicsikkek általános látványa. Takarító személyzetünk erőn felül teljesített legtöbbször, de 3 hektáros parkunkban könnyebben betalál az élővilág a szállodába.

Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Csopak
4 nap/3 éjszaka 9.360 - 13.671,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.340 - 90.816,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-5 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szabadidős és sportos programokkal, ajándék fagylalttal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.12-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 43.651,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Csopak
4 nap/3 éjszaka 10.400 - 24.453,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Csopak környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wellamarin Zamárdi
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
WELLAShow (min. 2 éj)