Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak, Szépkilátó u. 38.

Holiday Hotel Csopak Csopak a térképen

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése:

1. helyezett a 16 csopaki szállás közül
123. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Holiday Hotel Csopak Csopak bemutatkozása

Csopakon, a Balaton homokos partjától nem messze várja vendégeit a Hotel Holiday. Kényelmes kétágyas és családi szobákat kínál, melyekben Tv került elhelyezésre. A közös helyiségekben Wi-Fi elérés biztosított. A hotel parkjában játszótér, a strandon pedig számos kikapcsolódási lehetőség várja az ide utazókat. A szálloda recepcióján örömmel segítenek a programszervezésben.

Holiday Hotel Csopak Csopak képei

Holiday Hotel Csopak Csopak vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Igazából csak pozitívumokat tudok írni. A személyzet kedves és segítőkész :) A reggeli és a vacsora mindig nagyon bőséges, és igazán finom volt. A hotel elhelyezkedése is kiváló, mi kerékpárral voltunk, és a kerékpárút ott megy el a hotel kertje előtt. A kényelemre azért adtam csak 4 csillagot, mert egy kicsit puha volt az ágy.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy véleményét megosztotta velünk. Örömmel olvastuk, hogy összességében sokkal több pozitívumot vélt felfedezni, mint olyan részleteket, amelyek elégedetlenséggel töltötték volna el. Köszönjük kedves szavait a személyzet, a félpanziós ellátás és a hotel elhelyezkedése kapcsán.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Odaérkezéskor, a recepció elég jó benyomást keltett. Gondoltuk jó helyet sikerült kifogni, azonban amikor közölték velünk, hogy a "B,, épületben az első emeleten lesz a szobánk, már nem örültünk annyira. Mikor a szobát megmutatták, na az letaglózott.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta velünk pihenése során szerzett tapasztalatait. Sajnáljuk, hogy a hotel elhelyezkedése ellenére túlnyomó részt elégedetlen volt szolgáltatásainkkal. A felsorolt problémákra magyarázat lehet, hogy hotelünk saját bevallásunk szerint sokkal inkább 2*-os szintet üt meg, Hotelstars besorolással nem büszkélkedhetünk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A reggeli és vacsora bőséges és finom volt. A park szép és nagyon közel van a strand.
Nem volt tömeg az étkezéseknél, a személyzet figyelmes és segítőkész.
A tisztaság rendben volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, tapasztaltai megosztására. Örömmel olvastuk, hogy alapvetően minden szolgáltatásunk megfelelt elvárásainak, külön köszönjük, hogy megemlítette a személyzet hozzáállását, hozzáértését. Bízunk benne, hogy akár már a következő alkalommal még több pozitív élményben lesz része nálunk!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Tetszett: Szép ősparkban van a szállás,tisztaság,bőséges és jó reggeli és vacsora. Kellemes,tágas étkező,eloszlik a tömeg. Rugalmasság,szobát cseréltünk rögtön az érkezésnél,mert az A épület jobban tetszett. Jó kis "Retro" hotel nyárra,megyünk még. Nem tetszett: A kis gyermekkel rendelkező vendégeket amennyire lehetséges egymás melletti szobákban kéne elhelyezni,zavaró a sok sírás,hiszti stb.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 13.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta pihenése során szerzett tapasztalatait. Köszönjük kedves szavait a szálloda környezetére, a félpanziós ellátás minőségére és a személyzet hozzáállására vonatkozóan. Örömmel olvastuk, hogy a falak nem megfelelő vastagsága ellenére remekül érezték magukat és akár egy következő alkalommal is bennünket választanának.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A kaják finomak voltak.Személyzet segítő készek voltak.A kilátás tökéletes.Csak a mocskos nagy ablakok pókok a csikkek zavarták az összképet a hosszú erkélyen.Miért nem takarítják mindennap?És a vécében a bűz!!!!!!!!!!!.A szobában tisztaság volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta velünk pihenése alatt szerzett tapasztalatait. Sajnáljuk, hogy tartózkodását beárnyékolta az ablakok, a pókhálók és cigicsikkek általános látványa. Takarító személyzetünk erőn felül teljesített legtöbbször, de 3 hektáros parkunkban könnyebben betalál az élővilág a szállodába.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
A személyzet kedves, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az egyetlen ami kellemetlen volt a csatornaszag a fürdő helységben. Valahogy ezen változtatni kéne.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 21.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, tapasztalatai megosztására. Köszönjük a kedves szavakat a félpanziós ellátásunkat és minket, személyzetet illetően. A csatornaszag általunk is ismert probléma, melyet alapvetően ideiglenesen tudunk orvosolni, enyhíteni, de az épület korából adódóan egy teljes felújítás volna szükséges, hogy végérvényesen megoldjuk a helyzetet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
5 napot töltöttünk el a hotelben a párommal, összességében jól éreztük magunkat. Egyik legfőbb pozitívum, hogy nagyon közel van a hotel a Balatonhoz. Ami még jó volt, az a félpanziós ellátás. Nagyon finomak voltak az ételek, gratulálunk a szakácsnak. A gépi üdítő viszont számomra ihatatlan volt, nagyon víz ízűnek találtam, a kávétól sem kell várni sok energiát.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A szállodában két éjszakát töltöttem a párommal. Ismerős volt a hely,mivel sok-sok évvel ezelőtt a családommal már többször nyaraltunk ezen a helyen. A személyzet kedves és készséges. A tisztaság megfelelő. A szoba bútorzata,felszereltsége ár/érték aránynak megfelelő. Az étkezéssel kapcsolatban az ételek sokfélesége,bősége,ízletessége jellemző.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!
Örömmel fogadtuk véleményét, értékelését szállodánkról.
Nagy örömmel tölt el Bennünket, hogy szolgáltatásunkkal kiváltképp elégedett volt. Bízunk benne, hogy akár egy legközelebbi látogatás alkalmával is hasonló benyomásokkal, tapasztalatokkal fog gazdagodni. Mi biztosan azért dolgozunk, hogy Önöknek a lehető legkellemesebb tartózkodást biztosítsuk!

BoSzi0214 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nem sikerült elrontani a nyaralásunkat, de ezt csak a pozitív hozzaallasunknak köszönhetjük! Megérkezésünkkor kapott szobában még nem járt a takarítónő. Ágy összeturva, szemetes tele, stb. Lementünk kérni egy új szobát. Itt jegyezném meg, hogy a szobába kb. 15 perc sétára volt (+ 2 emelet, lift nélkül! ) A recepción kaptunk új kulcsot.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Tetszett a hotel fekvése, és a kert. Nem tetszett, hogy nem takarítottak a szobában, nem cserélték a törölközőt, hogy piszkos volt a folyosó, tele elhullott legyekkel. A második nap ehetetlen volt a vacsora, az első és a harmadik nap rendben volt.
Nincs lift!
Az ára kedvező volt, a szolgáltatások kevésbé.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.
Örülünk, hogy szolgáltatásaink egy részével elégedett volt, annak kevésbé, hogy több részlettel elégedetlen volt. Sajnáljuk, hogy negatív tapasztalatokkal gazdagodott mind éttermünkben, mind a takarítás kapcsán.

Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 9.225.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, "Happy Hour" kedvezményes italfogyasztással, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.430,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 18.500 - 19.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.08-ig
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Szent Gellért Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Napsugár Apartmanház
Érvényes: 2020.01.06-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, belépővel, túrabot használattal, jakuzzi és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Astoria Hotel és Étterem
Érvényes: 2020.12.08-ig

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

CsopakX