V.Rita Bp.: Rég nem látott kedvenc helyünk Csopak,retro hangulat ... - Holiday Hotel Csopak Csopak

Holiday Hotel Csopak Csopak értékelése
1. helyezett a 16 csopaki szállás közül

Rég nem látott kedvenc helyünk Csopak,retro hangulat a Holiday-ben.....

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Tetszett: Szép ősparkban van a szállás,tisztaság,bőséges és jó reggeli és vacsora.Kellemes,tágas étkező,eloszlik a tömeg.Rugalmasság,szobát cseréltünk rögtön az érkezésnél,mert az A épület jobban tetszett.Jó kis "Retro" hotel nyárra,megyünk még.
Nem tetszett: A kis gyermekkel rendelkező vendégeket amennyire lehetséges egymás melletti szobákban kéne elhelyezni,zavaró a sok sírás,hiszti stb.A falak "papírból" vannak,az erkélyek nem teljesen szeparáltak,mozizás jobbról-balról elkerülhetetlen.

Személyzet:

Szeretnéd követni V.Rita Bp. felhasználót?    Igen

2019. szeptember 13. - Holiday Hotel Csopak válasza V.Rita Bp. értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk, hogy megosztotta pihenése során szerzett tapasztalatait. Köszönjük kedves szavait a szálloda környezetére, a félpanziós ellátás minőségére és a személyzet hozzáállására vonatkozóan. Örömmel olvastuk, hogy a falak nem megfelelő vastagsága ellenére remekül érezték magukat és akár egy következő alkalommal is bennünket választanának. Bízunk benne, ha újra találkozunk, már csak pozitív élményekkel fog gazdagodni. Üdvözlettel, Holiday Hotel csapata
Kollégák (Holiday Hotel Csopak) (Holiday Hotel Csopak)
Holiday Hotel Csopak Csopak
8229 Csopak
Szépkilátó u. 38.

2019. szeptember 2.
Igazából csak pozitívumokat tudok írni. A személyzet kedves és segítőkész :) A reggeli és a vacsora mindig nagyon bőséges, és igazán finom volt. A hotel elhelyezkedése is kiváló, mi kerékpárral voltunk, és a kerékpárút ott megy el a hotel kertje előtt. A kényelemre azért adtam csak 4 csillagot,...

2019. szeptember 1.
Odaérkezéskor, a recepció elég jó benyomást keltett. Gondoltuk jó helyet sikerült kifogni, azonban amikor közölték velünk, hogy a "B,, épületben az első emeleten lesz a szobánk, már nem örültünk annyira. Mikor a szobát megmutatták, na az letaglózott. A szoba szűk volt, az ablak koszos,függöny...

2019. augusztus 22.
A reggeli és vacsora bőséges és finom volt. A park szép és nagyon közel van a strand. Nem volt tömeg az étkezéseknél, a személyzet figyelmes és segítőkész. A tisztaság rendben volt.

Holiday Hotel Csopak, Csopak kiemelt csomagajánlatai
 - Senior ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.280 - 15.536,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-28 - 2020-09-05
 - Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.370 - 23.868,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-28 - 2020-09-05
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.370 - 9.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel