Jót röhögtünk, de nem volt természetes a mosolyunk!

Holiday Hotel Csopak CsopakHoliday Hotel Csopak Csopak a térképen

Szörnyű 2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. július 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kisgyermek korom meghatározó szállodaélménye volt a 80-as évek közepén. Most visszatértem a családommal, de elővigyázatosságból csak 1 éjszakára. Hazafelé utaztunk a K. Hotelből, ahol már 20 éve visszatérő vendégek vagyunk. Nem árultam el senkinek, hogy mi lesz a meglepi! Hát lett nagy röhögés, amikor beparkoltunk. Először nem vették komolyan, hogy itt fogunk éjszakázni.
Ez, az egykoron szebb napokat látott üdülőközpont, csak halovány árnyéka hajdani önmagának! Az állapotok nem "felújítás előtti"-ek, hanem inkább "bontás előtti"-ek! A két csillag jelen esetben munkásszálló érzést kelt, de ha végig néztem a szállóvendégeken, akkor elsőre a hajléktalanszálló jutott az eszembe! Komoly szegénységi bizonyítványt állít ki magáról, akinek itt bármi is elfogadható szinten van!!!
Mindenki panaszkodik a légkondi hiányosságaira, a mellékhelyiségek bűzére, a lift hiányára, a zajokra és az elhanyagoltságra. Erre én azt válaszolom, hogy: -NA ÉS?! Ez való a pórnépnek! Lehet aludni az erkélyen is, ha meleged van (én is úgy csináltam)!
De bezzeg a kajától el van ájulva az összes ember [moderálva - a szerk.]! Akinek ez a koszt kiváló, annak azt kívánom, hogy sose jusson minőségibb ellátáshoz! Jót röhögtünk a "pazar" reggeli után, és gyorsan célba vettük az I. M. [moderálva - a szerk.] éttermet Akarattyán!
A gyerekek megjegyezték, hogy dohos szaga lett a ruháinknak, és inkább el kellene égetni, nem pedig mosással próbálkozni!
Volt olyan - az értékelések között olvastam - , aki nászútra jött ide! A családom harsány röhögésbe tört ki amikor ezt felolvastam.
Kinek ajánlanám?!
- Cégvezetőknek, akik fenyítés gyanánt osztogatnának hosszú hétvégés üdülést a leghülyébb munkavállalóknak!
- Azoknak a majmoknak, akik a ceglédi Hotelt lefikázzák (néha nem ok nélkül)! Egy éjszaka elég volna nekik, hogy sírva könyörögjék vissza magukat az említett hotelbe [moderálva - a szerk.]!
- K... bárkinek!

128.000- volt egy éjszaka 5 fős családunknak (+ amit a bárban össze iszogattunk). Szerintem sok, a fiaim szerint bicskanyitogató, a feleségem kiröhögött! Ismét jót röhögtünk!
Vidáman telt ez az egy éjszakás kitérő! Olyan volt mint Csernobil!

Ha ezt látná szegény Steinhausz György.... (Ő volt ennek a komplexumnak a felvirágoztatója anno).

Igazi szégyen, ami itt található! A Balaton (egyik) szégyene!
Személyzet:
Étkezés:Gyenge
Elhelyezkedés:Átlagos

Holiday Hotel Csopak további értékelései

2023.11.11a párjával
Maximálisan meg voltunk elégedve a Hotellel, a személyzettel , kedvesek, és probléma megoldóak voltak. A Hotel tisztaságával is, minden rendben volt. A konyháról, már van némi kifogásolni való! Ha nem mentünk időben reggelizni, vagy vacsorázni, akkor nem azt ettünk, mint a többiek, /pl . rántott...
2023.08.31gyerekekkel
A szoba koszos volt, vastagon lógtak a pokhalok, az agy alatt ki Tudja mióta sorakozott a szemet, a WC a kosztól használhatatlan volt amíg ki nem takaritottam magunknak, a WC ülőke le volt esve. Az éjjeli szekreny poros, az erkély merő adta kosz. Az étkezés ennyi pénzért minősíthetetlen volt....
2023.08.25gyerekekkel
Sajnos sok pozitívat nem tudok felsorolni, maximum azt, hogy a személyzet kedves volt. Viszont a fürdőszobában csatornaszag, az ételek borzalmasak. Reggelinél még találsz olyat ami ehető(virsli, müzli, péksütemények), de a tojásrántottát se tudta a szakács elkészíteni, se a bundáskenyeret....

A Holiday Hotel Csopak legnépszerűbb csomagjai

Holiday Hotel Csopak Csopak - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Holiday Hotel Csopak Csopak - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel