Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Szent Miklós templomrom Csopak

Így is ismerheted: Kövesdi Szent Miklós templomrom
4,3
8
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
9. helyezett
városi Templom közül
Kategória
Templom
Szent Miklós templomrom Csopak
Szent Miklós templomrom CsopakSzent Miklós templomrom Csopak
Szent Miklós templomrom CsopakSzent Miklós templomrom Csopak
16 fotó

Szent Miklós templomrom Csopak bemutatkozása

Kövesd falu első, írásos említése 1363-ból származik. A templomot valószínűsíthetően a XIII. század második felében építették. Írásos bizonyítékok alapján 1550-ben még aktív volt a templom, melyet sajnos a török megszállás nem kímélt, lepusztult, romos állapotba került. Egy 1783-ban kelt térkép pusztatemploként jelöli.
Tovább olvasom >>

8 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
25%
Érdekes
75%
Átlagos
0%
Kihagyható
0%
Időpazarlás
0%
Érdekes

8 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Holiday Hotel Csopak
94.050 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége Peter Srámekkel
CE Plaza Hotel Siófok
198.930 Ft / 2 fő / 3 éjtől teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
81.738 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szent Miklós templomrom Csopak vélemények

46
1752
2686
57894
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 911 városban járt márFelfedező - 2884 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 57894 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 6.a párjával járt itt
A térkép a Palóznaki útra pozícionálta, hát ott szerencsétlenkedtünk, amikor egy kedves, kutyát sétáltató idősebb hölgy, aki nem mondta végre, hogy "nemvagyokidevalósi" nagyon rokonszenvesen elmagyarázta nekünk, hogy hol van. És tényleg.
Itt fényképeztem:
Szent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - Külső képSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - EgyébSzent Miklós templomrom Csopak - Külső kép
Még több kép (13 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 7 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.
következő képelőző kép
Tetszik / hasznos neked ez a fotó?