Dabas Hotel Dabas
2370 Dabas, Bartók Béla út 100.

Dabas Hotel Dabas a térképen

Dabas Hotel Dabas értékelése:

2. helyezett a 6 dabasi étterem közül
143. helyezett Budapest környékén - 904 étterem közül

H-CS 06:00-22:00
P-V 06:00-23:00
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, szórakozóhely, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek ...
BLABOR - max. 250 fő
Visa, EC/MC
Heineken, FLORIS KRIEK

Dabas Hotel Dabas bemutatkozása

Több évtizedes múltra visszatekintő Dabas Motel folyamatosan megújuló külsővel, változatos étlappal várja régi és új vendégeit.

Étlapunkat úgy állítottuk össze, hogy mindenki megtalálja számára az „igazit”.

Ízletes ... Tovább >>

Étlapunkat úgy állítottuk össze, hogy mindenki megtalálja számára az „igazit”.

Ízletes levesekből, kiadós főételekből, ínycsiklandozó salátákból, pizzákból és desszertekből választhatnak a hozzánk betérők.

Hétköznapi menükínálatunk kedvező áraival a helyi és az átutazó vendégek számára ajánlj finom falatokat.

A felejthetetlen ízekhez figyelmes, kedves kiszolgálás párosul.

VÁRUNK MINDENKIT SOK SZERETETTEL FIGYELMES KISZOLGÁLÁSSAL.

Dabas Hotel Dabas képei

Szállások Dabas városában
Wellness csomagok Dabas városában

Dabas Hotel Dabas vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
Reggelizni ültünk be az étterembe. A berendezés tetszetős, elegáns. A megrendelt reggelit gyorsan megkaptuk, az ételek finomak voltak. A kiszolgáló elég fáradtnak tűnt, a minimális udvariasságot megkaptuk. A mosdó patyolat tisztán van tartva. Egy gyors étkezésre alkalmas helynek megfelel.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Imádom a helyet. Isteni a konyha, fiatalos és modern az egész étterem. A felszolgálók is nagyon kedvesek, és már-már családias hangulat. Ajánlom a palacsintát vanilia fagyival :) Az ár részén még kicsit változtatniuk kell,mert nekem kicsit magas,de mivel annyira finom az étel,ezzel kárpótolnak. Céges buliknak is jó helyszín,mert lehet külön termeket kérni.

Legnépszerűbb csomagok Dabason és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.211 - 19.105,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.01.02.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.

Szállodák Dabas környékén
Hotel Aquarell Dabas
Libra Hotel Dabas
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Sleep & Go (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

Dabas Hotel DabasX