A sárga ház édességei

Jávor Cukrászda & Fagyizó DabasJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas a térképen

2023. áprilisban járt ittÉrtékelt: 2023. június 15.
Gyón városrészben, csendesebb, családi házas övezetben a főút mellett található családi vállalkozásban működtetett cukrászda és fagyizó, amelyet egy sárga falú családi házban alakítottak ki. Kissé retróba hajló, kínálatában a hagyományos ízeket és formákat, mondhatjuk, a fősodratot követő. Egy idősebb hölgy szolgált ki kedvesen, mosolygósan. Mint elmondta, mentes fagylaltot nem tartanak, nemigen van rá itt igény.
Egy gombóc fagylalt 480 Ft, ami átlagosnak mondható. Joghurtos meggy fagylaltot választottam, ami nem volt rossz, de nem is átütő. Átlagos, standard ostyatölcsérbe kaptam. A fiatal közönséget kielégítendő számomra tabunak számító ízeket is tartanak, gondolok itt a rágógumi, hupikék törpikék, marshmallow-val megszórt pink és valószerűtlenül kék csodafagyikra.
A süteményes pultban mignon, krémes, zserbó példaképpen, átlagtól mérsékeltebb árfekvésben (5-700 Ft/szeletárak).
A benti részben is le lehet ülni, de a bejárat előtt van egy kis teraszféle is, ottjártamkor nem volt használatban.
Ételek / Italok:Átlagos
Jávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Külső képJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Étel/italJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Étel/italJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Étel/italJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Külső képJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Külső képJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - EgyébJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Étel/italJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Étel/italJávor Cukrászda & Fagyizó Dabas - Étel/ital

Jávor Cukrászda & Fagyizó további értékelései

2022.11.21egyedül
A Jávor cukrászdában épp telefonált a pultos hölgy, amikor beléptem. Amiután befejezte a beszélgetést kedvesen elnézést kért és mosolygott. Engem ezzel már megnyert. Fősodratú sütiket kínálnak itt, egyik sem vonzott túlságosan, tény, hogy nem esetem a main stream cukrászat. A falon írásban...
Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár