Amilyen a külcsín, éppen olyan a belbecs

Laguna Kávézó DabasLaguna Kávézó Dabas a térképen

Gyenge 2023. áprilisban járt ittÉrtékelt: 2023. június 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Írtam egy hosszabb értékelést, ami sajnos elszállt, így rövidebbre fogva megismétlem. Valaha szebb napokat látott, "üzletháznak" csúfolt, szocreál szolgáltatóház, üres bérleményekkel, omladozó falakkal és feliratokkal ad helyet a főút mellett a kávézónak, amelynek hátulról, a parkoló felől nyílik a bejárata. Julius Meinl-nek látszó - csésze alapján -, de valójában valami zaccos, rémes, kellemetlenutóízes lötty a kávé, mindez 610 Ft-ért. Kommersz és szelíd alkoholos italkínálat, ételek közül csak néhány pogácsát láttam egy műanyag dobozban a pulton. A rendelés és fizetés a pultnál történik, nincs asztali szerviz.
Megsajnáltam a pultos hölgyet, hogy egy ilyen helyen kell dolgoznia.
A vendégkört inkább nem minősítem, akik a pult körül tömörülve hangosan és sűrűn káromkodva kedélyeseb beszélgettek egymással.
Tágas a beltér, több asztal és ülőhely is van, de nem barátságos, lélektelen az egész, kellemetlen.
Nem ajánlom, a legszínvonaltalanabb vendéglátó hely volt Dabason, ahol megfordultam.
A névválasztás terén találóbb lett volna "Laguna" helyett a mocsár, sikátor vagy köszvény elnevezés.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Laguna Kávézó Dabas - BelsőLaguna Kávézó Dabas - BelsőLaguna Kávézó Dabas - BelsőLaguna Kávézó Dabas - Étel/italLaguna Kávézó Dabas - Étlap/itallapLaguna Kávézó Dabas - Étlap/itallapLaguna Kávézó Dabas - Külső képLaguna Kávézó Dabas - EgyébLaguna Kávézó Dabas - EgyébLaguna Kávézó Dabas - Külső képLaguna Kávézó Dabas - Külső kép
Bagolyvár Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár