A nagykarácsony Dabason

Eta néni háza DabasEta néni háza Dabas a térképen

Érdekes 2022. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. november 17.
Eta néni háza széles körben közismert turista látványosság, és szeretnék is tisztázni itt némi félreértéseket... én is léprementem, lelkesen elügettem oda párszor, hetekkel ezelőtt, időpont előtt, alatt, után, egyszer sem volt nyitva. A neten ugyanis az van, hogy délután négykor nyit, lehet menni. Az nincs ott, hogy csak bizonyos dátum után. Ezért aztán csengetem, ráztam a kaput, telefonáltam, hiába. Most kiderült, hogy nem mindegy, hogy hol nézed, hol keresed az információt... végre bejutottunk, nem volt még kész ott semmi, csak nagy sürgés-forgás, és megtudtam a hölgytől, hogy a Facebook-on van pontos információ, ott kell körülnézni, máshelyen megpróbálta ezt átállítani, mármint az időpontot, de nem sikerült neki. Ezzel jártam pórul én is. De most már tudom, meg mindenki tudja, aki ezt olvassa, hogy Advent első vasárnapjától vízkeresztig (!!!), azaz november 27-től lehet odamenni, minden évben káprázatos dekoráció, színkavalkád, minden évben más ötlet, új elemek, és hát nem kéne lemaradni erről az egyedi lehetőségről, azt ajánlom mindenkinek!
Eta néni háza Dabas - Külső képEta néni háza Dabas - EgyébEta néni háza Dabas - Külső képEta néni háza Dabas - EgyébEta néni háza Dabas - Külső képEta néni háza Dabas - Külső képEta néni háza Dabas - EgyébEta néni háza Dabas - EgyébEta néni háza Dabas - Egyéb
Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös