Trianon emlékmű Dad

Portobello Hotel Esztergom

Trianon emlékmű Dad vélemények

2055
Átlagos 2023. március 6.a párjával járt itt
Már félig rászakadt az este a nagyvilágra, amikor Dad községen át vezetett az országnak útja, és az autó önvezető módon félreállt, látván, hogy nevezetesség van ám az út mentén. Egyből kapcsoltam és meg is dicsértem, lám-lám, a jó jármű kitanulja gazdája szokásait, csak már a fény volt fogyóban. . .
Trianon emlékmű Dad - Külső képTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - Külső képTrianon emlékmű Dad - Külső képTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - EgyébTrianon emlékmű Dad - Külső kép