Most csalódtam

Ponty-Lak Vendégház DávodPonty-Lak Vendégház Dávod a térképen

Gyenge 2018. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2018. május 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Pontylak Panzió egy kellemes, jól felszerelt, pihenésre alkalmas hely lenne…. Barátaimmal, a Pünkösdi hétvégét töltöttük itt, s nem is hagytuk, hogy elrontsák a kedvünket, de azért leírom a tapasztalataimat. Megérkezésünkkor a bennünket fogadó személy nem tudta, hogy hányan érkezünk, ő 5 főt várt, mi 8 fővel mentünk. Amúgy az ide rendelt személy nagyon kedves volt, de semmit sem tudott, mindent telefonon kérdezett meg, másnap a rendezvényre jött személyzet úgy viselkedett, mintha ott sem lettünk volna, átnéztek rajtunk.Rövid telefonálások és egyeztetés után megkaptuk a szobákat, amelyek jól felszereltek és kényelmesek voltak. A szobákban azonban nem volt egy kényelmes fotel a TV nézéshez, némelyikben még szék sem, a zuhanyt nem lehetett felakasztani, nem volt szappantartó a fülkében. Kényelmes műrattan garnitúrák az épület körül mindenhol, de piszkosak, a benne levő párnák szennyezettek, foltosak. Habár láttam a nagy napernyőt, de azt sem a közösségi épület elé, sem pedig a wellness mellé m nem állították fel. Nagyon szép, kiválóan felszerel a közösségi helyiség, de láthatóan a takarítás nem jellemező. Érkezésünk napján, már amikor beköltöztünk a konyhába, akkor a maradék hűtőket tele rakták italokkal, s a konyhába is a kövezetre raktak egy csomó üdítőt, mozdulni sem lehetett tőle. Az udvaron volt két főzőhely is, itt sem takarítottak már régóta. Komoly berendezések, de minden koszos. Kiderült, hogy másnap egy száz fős névnap lesz a felállított sátorban. Úgy mondták ez bennünket nem fog zavarni, de mégsem így történt, miivel a közösségi helyiséget is használták, folyamatosan hordták ki az italokat, jöttek- mentek, nagyon zavaró volt, mert közben mi is főztünk. Reggel elkezdődtek az előkészületek 07-17 óráig egy káosz volt, szervezetlenség, fejetlenség jellemezte az egész programot. Ezt látva és tapasztalva hátra vonultunk a wellness részhez, ekkor mellénk telepítették a póni programot, büdös volt, egy csomó légy, hangzavar. A wellnessre ugyanaz volt jellemző, mint a panzió többi részére, nagyon szép, de koszos, nem takarítják, a jakuzziban a víz a harmadik napon már poshadt volt, algásodott. Kár érte! A rendezvény után a raktárépületek és a hátsó kaput nem zárták be, mi szóltunk egy karbantartónak, a kaput becsuktuk. Az épül,et egyébként is egy kicsit lelakott, erre magyarázat, hogy itt rendőrök laktak, akik védik a határt. Harmadik napon volt szerencsénk a tulajdonoshoz is, aki nagylelkűen árkedvezményt adott a kellemetlenségekért. Tőle tudtuk meg, hogy „szerencsések vagyunk, hogy megkaptuk a szállást, mivel jönnek vissza a rendőrök”. Az udvaron is tapasztalható, ami mindenütt máshol is, hanyagság rendezetlenség. Az udvar sarkában egy fészer, látható a tartalma, a hátsó udvarban egy bontott épületfarakás. Mindenütt nagyon sok a légy. A termálfürdő amiért ide jöttünk az egyébként nem működött még, ezt egy héttel az érkezésünk előtt tudtuk meg, de már sehol nem találtunk szállást. Haza felé jövet megértettem, miért nem fontos a fürdő kinyitása, a település egyetlen szállodája is tele volt rendőrökkel. Kár, hogy egy ilyen kedves kis üdülőfalut a határvédelem érdekei miatt tönkretesznek.
Személyzet:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:
Ponty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kertPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - EgyébPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kertPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kertPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kert

Ponty-Lak Vendégház további értékelései

2023.09.27barátokkal
A teljesen felujitott Ponty-Lak minden igényünket kielégitette ! Gratulálunk a tulajdonosnak a körültekintő, vendégbarát szállás és welness kialakitáshoz ! 2023.08.28.-08-31.-én voltunk ott. Biztos visszatérünk barátokkal éa terjesztjük a Ponty -Lak jó hirnevét !
Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
04.24-07.18.
Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska