SZUSZ Park Debrecen

SZUSZ Park Debrecen
SZUSZ Park DebrecenSZUSZ Park Debrecen
SZUSZ Park DebrecenSZUSZ Park Debrecen

SZUSZ Park Debrecen bemutatkozása

A SZUSZ Park több száz négyzetméter vízfelülettel, 3 jakuzzival és hatalmas napozó ligettel várja a látogatókat a csárda és csapatépítő programok mellett.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

SZUSZ Park Debrecen vélemények

Időpazarlás 2018. március 16.csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal voltunk a parkban obb orat,igy volt ido alapoan szetnezni. A parkban mindenbe bele van kezdve es semmisincs rendesen befejezve. A to kornyeke egyenesen botranyos. . . . . . kidolt kukak,omladozo fozohelyek. . . . rossz volt nezni. Tisztan latszik az egesz kornyeken,hogy csak a penz huzzak ki a letesitmenybol,de kolteni nem akarnak ra. Csalodas volt,pedig a kornyezet szep volna.