Szerény étlap, cseppet sem szerény ízek

Piramis Étterem & Pizzéria DemjénPiramis Étterem & Pizzéria Demjén a térképen

Kiváló 2022. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. május 23.
A Piramis üdülőparkban töltöttem néhány napot és itt fogyaszthattuk el a reggelit, valamint egész nap este 8-ig kínál étkezést bárki számára (nem csak az üdülőpark vendégeinek). Takaros étterem, tiszta van belső és külső része is, ahol a vendégek helyet tudnak foglalni. Családi vállalkozásként működik és ez nagyon érezhető a vendégekkel való bánásmódban. Kedvesek, mindent megtesznek azért, hogy jól érezze magát, aki betér. Az étlap szerény, de mégis mindenki megtalálhatja rajta a fogára való ételt. Tárkonyos ragulevest ettem és pankó morzsás csirkecombfilét amerikai káposztasalátával. A leves finom volt bár részemről elbírt volna még pőr csepp citromot. A második fogásról viszont csak legekben tudok beszélni. Ki gondolná, hogy ilyen kellemes meglepetést tud okozni egy rántott csirkecombfilé. Lehet nevetni, de nagyon régen nem ettem ilyen finomat. Szaftos volt, ízletes, puha, szinte szétomlott a számban. A káposztasaláta pedig a párja! Első nap még kértem hozzá sültkrumplit, második nap már nem, csak a húst és a káposztasalátát.
Biztos, hogy vissza fogok térni ide, az üdülőparkba (erről is írtam ajánlást) is és az étterembe is.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Piramis Étterem & Pizzéria Demjén - EgyébPiramis Étterem & Pizzéria Demjén - EgyébPiramis Étterem & Pizzéria Demjén - Egyéb
Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig