Tiili
1 évnyi aktív tagság

Tiili adatlapja

Állítólag különleges vagyok, mármint az igényeimet tekintve Sajnos egészségügyi okokból az étkezésem körülményes, sokszor okoz problémát, ha nem az átlagos glutén és laktóz érzékenységgel rendelkezel. Sokat kell magyarázkodni, kérdezősködni és néha úgy néznek rám, mint ET-re. Hátha ez különleges, akkor igen. Egyébként oktatóként dolgozok, kevés szabadidővel rendelkezek, ez rányomja bélyegét az utazásaimra is. Nehezen tudom megbocsátani, ha valami nem úgy van, ahogy a leírásban ígérték. Ilyenkor mindig arra gondolok, mi lenne, ha én is úgy végezném a munkám lehet már el kellett volna búcsúzzak tőle Tehát elvárásaim vannak, főleg, ha pont a leírt szolgáltatás miatt választok egy helyet, amit aztán nem teljesítenek. A szolgáltatás, az szolgáltatás és igenis a vendég kell a főszerepben legyen (természetesen, amíg vendégként viselkedik!)
Utazni vagy egyedül szoktam vagy családi körben, ami időnként szűkebb (3-4 fő), néha tágabb (16-20 fő). Időnként, ha kapok pár nap szabit csak úgy, akkor előfordul, hogy hirtelen ötlettől vezérelve foglalok valahol szállást és elindulok. A családi kiruccanásokat előre meg szoktam szervezni, főleg, ha a tágabb család indul el, mert akkor körülményesebb a megfelelő hely kiválasztása. Mivel kocsival nem rendelkezek, amikor egyedül utazok fontos a jó megközelíthetőség, emiatt nem mindig jutok olyan helyekre, ahova szeretnék. Ilyenkor előnybe részesítem a fürdős főleg a gyógyfürdős helyeket. Máskor az eljutás kisebb szerepet játszik. Szeretem a tengerpartot, nyáron igyekszünk valamely tengerparti üdülést választani, egyébként belföldön szoktunk utazni. De időnként szerepelnek buszos kirándulások is a repertoárban. Így jártuk már meg barátnőmmel Hallstatt városát, a Semmeringet, utaztam a Salamander kisvasúton a Schneebergen és láttam a jégszobrokat a Tátrában Szlovákiában.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Vízimádó  •  Kritikus  •  hegyek, tengerek
Regisztráció2019.03.08
Utoljára itt2022.05.23

Kiváló 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
Nem először voltam az étteremben, így logikus volt, hogy a családdal is itt vacsorázunk. Egy kellemes hétvégét töltöttünk Demjénben és a nagy közös családi vacsora itt zajlott. Annak ellenére, hogy előzetes bejelentés nélkül toppantunk be nagy létszámban (9 fő) megoldották a helyzetet és gyorsan összetoltak nekünk asztalokat, hogy elférjünk.
Felhasználó fényképei:
Napraforgó Vendégház étterme Demjén - Napraforgó Vendégház étterme Demjén -
Kiváló 2022. április 30.családjával járt itt
Szűk családdal (16 fő :-) ) töltöttük a Húsvétot Gárdonyban. 2. este fedeztük fel magunknak ezt az éttermet. Már a fogadtatás is szimpatikus volt. Az étlapot megnézve nagyon nehéz volt a választás, de végül is megoldottuk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Átlagos 2022. május 13.családjával járt itt
Én csak 1 éjszakát töltöttem el itt, de a családom többi tagja kicsit többet. Már a bejelentkezéskor nem tetszett, hogy még lepakolni se tudtunk, a szobát még nem is láttuk, de már azonnal kifizetették (1 éjszakánál még talán megértem, de 4 éjszakánál már nem). Ez nekem már eleve rossz szájízt okozott, úgy éreztem nem bíznak bennem, mint vendégben.