diamond: A személyzet a hotel gyenge pontja! - Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

A személyzet a hotel gyenge pontja!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
A hotel nagyon szép és különleges (bár az évek múlása azért itt is meglátszik), de a személyzetet lecserélném a wellness recepciós úriember kivételével! A friss ágyneműn idegen hajszálak. Egy mosoly nélkül végzik a munkájukat, sokszor volt hogy még köszönni is nehezükre esett! Sejtjük az okát, de erről nem a vendég tehet. Azt tudom csak javasolni hogy ha valami nem tetszik, akkor nem kötelező itt dolgozni! A termálfürdő személyzete viszont kedves és barátságos! Nagyon jó hogy hajnali 2-ig lehet fürdőzni a csillagos ég alatt a jó meleg vízben!
Ja és aki fél a vírustól az ne ide menjen, mert a személyzet egyetlen tagja sem visel maszkot!

Személyzet: Gyenge

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
3395 Demjén
083/30 hrsz

2019. május 31.
Pár hónapja eltudtunk menni Demjénbe erre a csoda kis helyre. Nagyon szép a hotel. A saját fürdője elég picurka, oda nem is mentünk be, viszont 150 méterre van a fürdő ahova ugyan el kell sétálni de megéri mert nagyon jó a víz. Ami gond lehet esetleg, hogy nincs összekötve a hotel és a fürdő, ez...

2019. május 23.
Szuper volt minden! Feltöltődés testnek -léleknek. Ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak, változatos és lehet választani laktózmenteset is. Köszönöm az élményt!

2019. február 25.
A szálloda nagyon szép, a személyzet kedves. A szoba nagyon hangulatos és kényelmes volt. Az ételek finoman voltak elkészítve.A vacsorát meghitté és intimmé tette, hogy függönyökkel voltak elválasztva egymástól az asztalok. Talán a reggeli lehetett volna egy kicsit változatosabb. A barlang fürdő...