Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén a térképen

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén értékelése:

1. helyezett a 24 demjéni szállás közül

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik. A Demjéni Fürdő és Aquapark a hotel közvetlen közelségében található, mely gyógy- és élménymedencékkel várja látogatóit hajnali kettőig.

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén képei

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Pár hónapja eltudtunk menni Demjénbe erre a csoda kis helyre. Nagyon szép a hotel. A saját fürdője elég picurka, oda nem is mentünk be, viszont 150 méterre van a fürdő ahova ugyan el kell sétálni de megéri mert nagyon jó a víz. Ami gond lehet esetleg, hogy nincs összekötve a hotel és a fürdő, ez eső,hó esetén nem annyira praktikus.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Szuper volt minden! Feltöltődés testnek -léleknek.
Ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak, változatos és lehet választani laktózmenteset is.
Köszönöm az élményt!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda nagyon szép, a személyzet kedves. A szoba nagyon hangulatos és kényelmes volt. Az ételek finoman voltak elkészítve. A vacsorát meghitté és intimmé tette, hogy függönyökkel voltak elválasztva egymástól az asztalok. Talán a reggeli lehetett volna egy kicsit változatosabb. A barlang fürdő szép, de mi inkább a kinti gyógyvizes medencéket részesítettük előnyben.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyszerű csomagajánlattal töltöttünk itt három napot. A szálloda wellness részét csak megnéztük, valóban nem túl nagy, de mivel időnk jelentős részét a barlangfürdőben illetve a strandon töltöttük, nem is hiányzott. Az étterem egy élmény volt, az elfüggönyözött asztalok nagyon ötletesek, az ételek is finomak voltak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes hétvégét töltöttünk ezen a gyönyörű helyen. Amit kínálta azt teljes mértékben meg is kaptuk. Nagyon szép elegáns,modern szép szálloda. Rengeteg vízi programmal és kikapcsolódással várják a vendégeket. Udvarias személyzet,kellemes légkör,remek ételek. Igazán nagyok a szobák és minden igényt kielégítenek. Csak dicsérni tudom és mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Már kètszer pihentünk ebben a csodálatos szállodába. Nagyon színvonalas. Jók a szobák, nagyon finom a reggeli ès vacsora, nagy a választék. A wellness részleg ugyan kicsi, de a gyógyfürdő kompenzálja.
Mindenkinek ajánlom aki szereti a szèpet

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
A hotel belső látványa, a fogadó tér, az étterem, a szobák nagyon elegánsak. nekem ugyan nem tetszett, hogy a mosdó egy légtérben (egy üvegfallal félig elválasztva) van a szobával, mert korábban kelek, mint a párom, és felébresztettem volna, ha elkezdek mosakodni, fogat mosni, borotválkozni. De erre mondhatják azt is, aludjak addig, amíg a másik.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemel mentem nagy várakozásal mert barátok már beszéltek róla nagyon jó véleménnyel. Megerkezeskor rövid bejelentkezes után megkaptuk a szobát. A szoba hangulatos tiszta volt. A szálloda vellnesze kicsi de a szálloda kompenzálja hogy a gyógyfürdő e van bejárás a szallovendegeknek. Aszemelyzet kedves és segítőkesz.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállóda a lehető legjobb helyen helyezkedik el.Tökéletes levegő,csend,nyugalom.Mellette a gyógyvíz jótékony hatása elmondhatatlan.Egyszóval a feleségemmel nagyon jól éreztük magunkat .Amit szerettünk volna azt meg is kaptuk.A jó étel,levegő,víz és pihenés.Reméljük a feleségemmel együtt,ha tehetjük,akkor visszatérhetünk egy újabb pihenésre!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Húsvét másnapján érkeztünk a szállodába. A természet még csak ekkor kezdett ébredezni, így a környezet még a téli szürkeségét mutatta. A feleségem szerint egy kis színt vihetnének a szálloda környékére ilyenkor is, akár némi örökzölddel. A parkolás jól megoldott, nem kell sokat kutyagolni a csomagokkal a recepcióig.

Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 7.667 - 8.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 10.455 - 17.455,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.09.28-ig
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 11.349 - 18.982,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 6.406.894 - 12.649.166,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig

Szállodák Demjén környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

DemjénX