Mézes Völgy Vendégház Demjén

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Mézes Völgy Vendégház Demjén vélemények

Kiváló 2021. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Mikor megérkeztünk, a tulajdonosok már vártak minket, nem kellett keresgélni őket, hiszen tudták, hogy jövünk. Néhány perc adminisztráció után már meg is kaptuk a szobánkat, nagyon kedvesek voltak, mindenben segítettek. A ház már kívülről is nagyon takaros látvány, most újítottak fel mindent kívül-belül.
Szörnyű 2020. október 28.barátokkal járt itt
Ez a hely maga a borzalom. A szallast delutan 2ora helyett este 8kor, csak nagy nehezen tudtuk elfoglalni. A tulajdonos nem tettszeset nyilvanitva. A hely piszkos, edenyek csak alig voltak, a gaztuzhely csak ugy mukodott ha a gombja ki volt tamasztva egy fakanallal, a furdoben csak a masik szoban keresztul lehetett bejutni.
Mézes Völgy Vendégház Demjén - SzobákMézes Völgy Vendégház Demjén - SzobákMézes Völgy Vendégház Demjén - SzobákMézes Völgy Vendégház Demjén - Külső képMézes Völgy Vendégház Demjén - Medence/kertMézes Völgy Vendégház Demjén - EgyébMézes Völgy Vendégház Demjén - Medence/kertMézes Völgy Vendégház Demjén - EgyébMézes Völgy Vendégház Demjén - Egyéb
Szörnyű 2018. augusztus 12.barátokkal járt itt
Kedves pihenni vágyók,erre a szàllàsra semmi kép se menjetek, rendezetlen körülmények vannak,a konyha felszerelés,az àgyak büdösek,a wc fürdőszoba igénytelen az ablakot nem lehet kinyitni gyerekeknek veszélyes nagyon lomos rendezetlen gazos az udvar, parkolási lehetőség semmi.
Szörnyű 2018. augusztus 12.családjával járt itt
A konyha felszerelése SEMMI szinte mindent állandóan kérni kellett pl:kés,tepsi fa a bográcshoz alig volt,grillező használatatlan!Az udvar szemetes,tele lommal gyerekeknek nem ajánlom!!!A tv adás szemcsés! Szúnyogháló nincs,sötételő nincs, légkondicionáló nincs!!!Az ágyak büdösek,parkolás alig van hely!
Szörnyű 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Kedves pihenni vágyok! Kérlek benneteket,ha erre a szálláslehetőségre találnátok ne vegyétek igénybe semmi módon sem! Még akkor sem ha nincs más szálláslehetőség! Bár Én is inkább a szabad ég alatt vagy az autómban tértem volna nyugovóra vagy vissza utaztam volna Pestre! Szerencsére csak egy éjszakát vettünk igénybe!
Szörnyű 2015. augusztus 16.családjával járt itt
Nem ajánlom senkinek! Lefoglaltuk jóval egy héttel a szállást, felhívtuk a tulajt hogy akkor 5-en mennénk. Átutaltuk a foglalót, (amire egy válasz nem érkezett hogy esetleg megkapta-e. ) Leértünk Budapestről az uticélhoz a Mézes-Völgy vendégházhoz. . . csöngettünk,hívtuk a tulajt de nem reagált,ezután kopogtunk az ajtón. .