Vendég95

Vendég95 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.08.16
Utoljára itt2015.12.09

Szörnyű 2015. augusztus 16.családjával járt itt
Nem ajánlom senkinek! Lefoglaltuk jóval egy héttel a szállást, felhívtuk a tulajt hogy akkor 5-en mennénk. Átutaltuk a foglalót, (amire egy válasz nem érkezett hogy esetleg megkapta-e. ) Leértünk Budapestről az uticélhoz a Mézes-Völgy vendégházhoz. . . csöngettünk,hívtuk a tulajt de nem reagált,ezután kopogtunk az ajtón. .
2015. november 25.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk! A személyzet segítőkész. Nyugodt helyen helyezkedik el a Hotel. Ha egy kis kikapcsolódásra vágyik az ember ajánlani tudom. Pihenési és szórakozási lehetőség egyaránt megtalálható. A vacsora svédasztalos,az ízek finomak és háziasak,sok a választék! ! Megérte kivenni azt a 3 napot!
Kiváló 2015. november 25.családjával járt itt
Mi csak a barlangfüdő részlegét használtuk de egyszerűen csodaszép. Minden olyan mesébe illő, a látvány elemek, a hangulata a helynek. Labirintus szerűen van kialakítva az egész tehát tele van meglepetésekkel. A víz pont jó hőmérsékletű. Mi előszőr voltunk de még fogunk menni.