DEndre: Jó kis falusi kocsma, néha van étel is - Hargita Söröző & Gyorsétterem Deszk

Hargita Söröző & Gyorsétterem Deszk értékelése
1. helyezett a 10 deszki étterem közül

Jó kis falusi kocsma, néha van étel is

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 5.
A Hargita sörözőt már csak neve miatt is szeretjük, hiszen kinek ne dobbanna meg a szíve a hallatán közülünk, magyarok közül? Egyébként a Hargita egy rokonszenves kocsma, ahol elvben adnak ennivalót is. Van vagy tíz éve annak, hogy először itt jártam, de talán még több is. Akkor tán még ettünk is valamit.
Most azért tértünk be, hogy kérjünk elvitelre egy adag pacalt meg valami hasonló magyaros ételt, de miután megtudtuk, hogy kicsi az igény a főtt ételre s így épp nincs semmi a konyhán, két kisfröccsnél maradtunk. Talán jól tették, hogy nem kérdezték meg, hogy folyó borból kérjük-e, eleve a Varga kft palackozott borából adták, így élvezhető volt a produktum. Ha arra járunk, még betérünk egy sörre vagy borra. De az Unicum is baráti áron van. A kiszolgálás pedig kedves.

Kiszolgálás: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

6772 Deszk
Semmelweis utca

2019. június 2.
A Hargita söröző gyorsétterem szépen tartja magát Deszken, aminek mi őszintén örülünk. Utóbbi időben lángost is készítenek méghozzá kitűnőt. Vastag a tésztája, de nem olajos, jó, kenyérszerű, élvezetes enni. Ára barátságos, az adag pedig gigantikus. Akkora, hogy eltettem a felét estére, még...