Jobbacska hely

Il Gusto DiósdIl Gusto Diósd a térképen

2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 15.
Az Il Gusto egy, az átlagnál valamivel talán jobb mediterrán étterem Diósd szívében.
Rendeltem egy adag tintahalat grill zöldséggel (2600 + 500), nem volt rossz, de azért ettem már jobbakat a műfajban. Egyik-másik zöldségkarika eléggé túlment az ideális sütési fokozaton, szerencsére a hal nem lett gumis. Kértem egy adag focacciat is, a pizza-alap típusút kínálják itt is, csíkokra vágva, abban a műfajban elég jó volt.
A limonádét mézzel kérem, nem számoltak fel ezért plusz pénzt, ami gáláns gesztus. Felszolgálási díj nincs, a csomagolásra sem kértek semmit.
4450 ft volt a számla, szívesen otthagytam 5000 forintot akkor is, ha az étel nem volt tökéletes.
3,5 pont felfele kerekítve
Ételek / Italok:Átlagos
Il Gusto Diósd - Külső képIl Gusto Diósd - Étlap/itallapIl Gusto Diósd - Étlap/itallapIl Gusto Diósd - Étel/italIl Gusto Diósd - Étel/italIl Gusto Diósd - Étel/italIl Gusto Diósd - Étel/italIl Gusto Diósd - Étel/ital

Il Gusto további értékelései

2020.10.06a párjával
Végre megtalálta ez a hely is azt az üzemeltetőt aki be tudja csalogatni a vendégeket. Igazi olasz konyhát visz , hazai ízekkel és személyzettel. Családias hangulat ,egy kis itáliai életteret sugározva.a Séf jól főz, minden fínom és jó ízű. Kellemes olasz borválaszték, jó desszertek, kiváló...
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig