D. Sára: Szuper hely! - Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte értékelése
1. helyezett a 3 döbröntei szállás közül

Szuper hely!

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Csodálatos napokat töltünk itt rendszeresen. Mindig jó visszajönni. A személyzet nagyon figyelmes,a pincérek udvariasak, a szakácsok istenieket főznek,a masszázs frenetikus,a lovaglás hatalmas élmény volt. A szobák nagyon tiszták. Ez egy igazán gyerekbarát szálloda. Jövünk még!!!

Szeretnéd követni D. Sára felhasználót?    Igen

Hasik Hotel Döbrönte
8597 Döbrönte
Fő u. 4.

2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!

2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem...

2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

Hasik Hotel, Döbrönte kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-09-01
 - Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, hintózással, extra bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31