Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte értékelése:

1. helyezett a 3 döbröntei szállás közül
1. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hasik Hotel Döbrönte bemutatkozása

Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A környékről az járja, több itt a szarvas és az őz, mint az ember, de valljuk meg őszintén, néha ez nem is olyan riasztó... :) Az út is véget ér itt, gyalog vagy lóháton lehet továbbjutni. De ha már itt jár az ember, érdemes egy kicsit körülnézni, hátha maradni támad kedve. A település tisztaságával és rendezettségével, a környező dombok, bakonyi erdők és mezők minden évszakonként megújuló, folyamatosan változó látnivalókkal kápráztatják el az ide érkezőket. Aki csak egyszer is itt járt, minden bizonnyal kellemes emlékeket őriz magában. A Bakonyt nem lehet sem megismerni, sem megunni. Valahányszor itt jár az ember, mindig többet tud meg róla, és egyre jobban megszereti. Nincs két egyforma nap, amikor ugyanazt az arcát mutatná.

A tarka rétek és sűrű erdők között a török időket idézi a falu fölé emelkedő középkori emlék, a Himfy-vár romja. Aki megfordult már erre, bizonyosan felmászott a várhoz is, hogy megérintse a régi sziklafalakat, megcsodálja a gyönyörű kilátást. Napos időben kitűnően látható innen fentről a megannyi kincset rejtő, a „nászéjszakák borát” termő Somló-hegy is. De nem csupán emiatt jönnek mostanában mind többen errefelé...

A Hasik Hotel kiváló állomás mindazoknak, akik tudják értékelni a természet szépségét és nyugalmát, ugyanakkor nagyra értékelik a kényelmet is. A kivételes adottságú természeti környezetben igazi gasztronómiai élmények, széleskörű wellness-szolgáltatások és készséges, színvonalas kiszolgálás teszik teljessé az aktív pihenést kereső vagy éppen családjukkal, gyermekeikkel együtt kikapcsolódni vágyó vendégek itt töltött napjait.
A négycsillagos Hasik Hotel mind stílusában, mind vendéglátásában harmonikusan ötvözi a nemzetközi tapasztalatokat, a nyugati komfortot és a hagyományos magyar vendégszeretetet.

A szálloda 38 kétágyas, fürdőszobás, zömében klimatizált, nagyrészt pótágyazható és erkélyes szobával rendelkezik. Valamennyi szoba alapfelszereltségéhez tartozik a televízió, telefon, minibár, fürdőköpeny és fürdőlepedő, ill. WiFi-elérhetőség.

Exkluzív megjelenésű, nagyvonalúan berendezett, 100 fős légkondicionált étterem az egyéni és csoportos étkezésekre egyaránt kitűnően alkalmas (állófogadások, üzleti-, ill. magánjellegű étkezések, eljegyzések, ballagások). A kiváló konyha, széles választékot kínáló étlap és itallap, valamint készséges éttermi személyzet a legmagasabb gasztronómiai elvárásokat támasztó vendégek igényeit is kielégítik. Tavasztól őszig a szálloda parkjára néző teraszon is elfogyaszthatják a vendégek ebédjüket, vacsorájukat, sőt a szálloda udvarán grillparty szervezésére és bográcsozásra is van lehetőség.

Tapasztalat, hogy a jól felkészült vendéglátók sokat tehetnek a pihenni vágyó családok igazán gondtalan kikapcsolódása érdekében és a szálloda tudatosan döntött a családbarát szolgáltatások kialakítása mellett. A bakonyi hotel falusi környezete kitűnő lehetőséget kínál a természet megismerésére, a feltöltődésre, vidám közös programok szervezésére egyaránt. Családbarát szolgáltatások kidolgozásánál elsődleges szempont volt, hogy a szülőket mentesüljenek a rájuk háruló nehézségek alól, így biztosítva, hogy igazán értékes és pihentető napokat tölthet Döbröntén a család.

Hogy pontosan miért is bababarát, családbarát a szálloda? Mert távol esik a forgalmas nagyvárosoktól, nyugodt, csendes környezetet biztosít a megszálló családoknak.
A gyermekek számára a hotel parkjában játszóteret alakítottak ki, hintával, csúszdával, mászókával, homokozóval, mókuskerékkel és mérleghintával. Kevésbé aktív gyermekek és az egész család számára ajánlják a parkban felállított lengőtekét, minigolf pályát, pónilovaglást, lovasoktatást és családi kocsikázást. Ha a családban kerékpározni támad kedve, nem kell aggódni, gyermekkerékpár és gyermekülés is rendelkezésre áll.
A szállodában a külső és belső medence, a pezsgőfürdő is várja a családokat. A kisgyermekek fürdéséhez szükséges úszópelenkát is tudnak biztosítani.
Gyermekkel érkező családok számára lehetőség van gyermekágyak és hozzájuk tartozó gyermekágynemű, gyermek WC-ülőke és bili használatára. Az egészen pici gyerekkel érkező családoknak nem szükséges fürdetőkád és babyphone miatt aggódni, igény esetén a szállodában ezek is elérhetők. Az étterem felszerelésénél is gondoltak a kisgyerekes családokra, gyermekétlappal, bébiétellel, etetőszékkel, cumisüveg és cumisüveg-melegítővel is ellátták az éttermet, hogy megkönnyítsék a szülők pihenését a szabadságuk alatt.

A szálloda a kis létszámú vezetői tréningektől a 70-80 fős céges családi napokig a rendezvények széles körére kínál megoldást. 60 fős létszámtól a szálloda lehetőséget biztosít a zártkörű rendezvényre, teljes szoba- és szolgáltatás-kapacitásunk igénybevételével állnak vendégeik rendelkezésére (workshop, csapatépítés, indoor és outdoor programok, borkóstoló, pálinkakóstoló, mixershow, esti zenés szórakozási lehetőségek, karaoke parti, műsoros est, hosszabbított wellness-nyitvatartás, lovaglás).
Tréningek, továbbképzések lebonyolítására két darab természetes fényű, légkondicionált konferenciaterem és három darab szekcióterem áll rendelkezésre.
A Hasik Hotel szakavatott partnereivel együttműködve szervez outdoor csapatépítéseket is, amelyek színvonalához hozzájárul a Bakony különleges tája, Döbrönte zavartalan környezete, a szállodával szemben található Himfy-várrom, hogy az outdoor tréninghez egy igazán egyedülálló helyszínt kapjunk. Szállodánk szolgáltatásai, és a környéken véghez vihető szabadidős tevékenységek széles skálája szintén elősegítik, hogy mindenki megtalálja az ideális csapatépítő programot a kollégái számára. Ízelítő, a partnereink által kínált outdoor programok kínálatából: tűzönjárás, paintball, várfoglaló taktikai harc, bakonyi kisvonatos kaland-, és túlélőtúra, csapatépítő disznóvágás, sütés-főzés.

A Bakonyerdő ideális kerékpártúra helyszín is. Bakonyi hotel lévén a Hasik Hotel erre is berendezkedett. Az aktív turizmus híveinek illetve az outdoor tréningek résztvevőinek kedvében járva a hotel kiváló minőségű Trek márkájú mountain bike-okat ad bérbe, amelyekkel a döbröntei táj felfedezésére indulhatnak a vendégek. A bakonyi kerékpártúrát szívesen ajánlják mindenkinek, aki szép tájakon, forgalommentes utakat bejárva jóleső fáradsággal szeretne visszatérni a hotelbe az egész napos túra után. A Bakony környező erdeiben kiváló lehetőségek várják a vadászni vágyó vendégeket is.

Hasik Hotel Döbrönte képei

Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem találkoztunk! Köszönünk mindent!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodát barátaink és kollégáim ajánlottak, így júliusban itt töltöttünk csodálatos 5 napot. A szálloda egy igazi nyugodt és kényelmes pihenyest biztosít, kellemes a környezet, finomak az ételek, sok látnivaló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, látszik, hogy azon dolgoznak, hogy a vendéget jól pihenhessenek. Visszajövünk! ! !

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Összességében elégedett voltam.Ami nem tetszett,hogy nem volt légkondi a szobábanés nagyon meleg volt!Az ajándékba kapott lovaskocsikázást nem tudtuk igénybe venni a recepción történő mulasztás miatt!A tisztasággal nem voltam megelégedve,viszont az ételek finomak és változatosak voltak!A személyzet kedves volt.A wellness részleg is kitűnő volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Gyönyörű helyen van a Hotel. Családias környezet fogadott. A személyzet közvetlen, segítőkész, barátságos. Szolgáltatásaik maximálisan kielégítőek. A konyhájuk nagyon jó.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet ha kikapcsolódásra, pihenésre vágynak.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemesen töltöttünk itt el majdnem egy hetet. Az ételek finomak, a hotel szép, a személyzet igen kedves és udvarias, nem érzékeltetik, hogy megtűrt vendégek lennénk. A gyerekekkel is igen türelmesek voltak, minden be volt már készítve a szobánkba, az etetőszék pedig ott várt már az asztalunknál. A környezet is hangulatos. Két dolgot változtatnék csupán.
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, egyben köszönjük a méltató szavakat is. Az Ön által megjelölt problémák közül, az Internet sajnálatos instabilitását a szolgáltatónak "köszönhetjük". A tisztálkodásra használható törölközőket a fürdőszobába, wellnesshez valókat pedig a szekrénybe készítjük be, ugyanakkor sajnos előfordulhatott, hogy ezúttal elmulasztottuk őket betenni.
Bezzeg József, igazgató

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Csodálatos napokat töltünk itt rendszeresen. Mindig jó visszajönni. A személyzet nagyon figyelmes,a pincérek udvariasak, a szakácsok istenieket főznek,a masszázs frenetikus,a lovaglás hatalmas élmény volt. A szobák nagyon tiszták. Ez egy igazán gyerekbarát szálloda. Jövünk még!!!
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Férjemmel és Unokáimmal töltöttünk kettő éjszakát a hotelben. Rossz idő miatt a benti uszodát használtuk, nagyon jó volt. Elfelejtettem időben lovaglást foglalni,pillanatok alatt elintézték ,Unokáim este és reggel is lovagolhattak. Nagyon köszönjük! Minden szuper volt,felnőtt-gyerek jól szórakozott,jól érezte magát.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Másodszorra jöttünk ide vissza, nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival. Talán az éttermi kiszolgálás lehetne kicsit flottabb, mert a déli étkezésnél kicsit sokat kellett várni, bár az ételek minősége kárpótolt minket a várakozásért. Nagyon tettszett a lovasudvar szolgáltatása is.
2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délután érkeztem. Már aznap lovagoltam karámban ahol felmérték lovas tudásom. Hétfő-kedd napokon szervezett lovastúrán vettem részt, kiváló személyzettel és lovakkal. Életem egyik legnagyobb élménye volt szinte Bakancs listás; úgyhogy pipa! Az étterem , a fogások igazi remekek voltak gazdag ízvilággal.

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázsutalvánnyal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.07. - 2018.12.09.
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázsutalvánnyal, kedvezményekkel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.01-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Annamária Apartmanház
2019.11.17. - 2018.11.17.
Aurora Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.450 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, délutáni kávéval, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-3 éjszaka 25.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Gizi Néni Vendégháza
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 10.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.21-ig

Szállodák Döbrönte környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Téli álom árak (min. 2 éj)
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

DöbrönteX