Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Másodszorra választottuk ezt a hotelt a nyaralásunk helyszínéül,most sem csalódtunk. Kedves, szinte baráti hangulatban fogadtak minket. Az ételek finomak, a személyzet nagyon kedves és közvetlen. Amit hiányosságnak találtunk ahogy 2 éve is az a wifi minősége, a szálloda vezetése tud a problémáról de sajnos ez a maximum amit ki tudnak hozni belőle (aki számít erre,érdemes mobilnettel készülni).

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nekem talán a leginkább az számít, hogy néz ki a hely, amit kiválasztottam. A Hasik Hotel lenyűgözött! Annyira jól eltalált, eredeti, ízléses és elegáns, ugyanakkor nem hivalkodó a külső és belső építészet, berendezés. Hozzá kell tennem (akinek ez a szempont lényeges), hogy a szállodában nincs lift, viszont a belső lépcsők kényelmesek, nem magasak.
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt, de nagyon remélem, hogy még visszatérünk. Ami a legjobban tetszett:

- Személyzet rendkívül segítőkész, nagyon figyelmesek, kedvesek voltak. Ilyen vendégszeretettel hotelben még nem találkoztam, nagyon jó csapat! -A hotel hangulata, a szoba, közös terek tisztasága kifogsátalan volt.
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy nászútjuk helyszínéül szállodánkat választották, köszönjük a kedves szavakat. Ezeket olvasva, az embernek tényleg kedve támad Döbröntére jönni! :) Szeretettel várjuk Önöket a házassági évfordulóikra (is)! Üdvözlettel:

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel kiválóan alkalmas arra, hogy a minden napi rohanó életből néhány napra kikapcsoljon bennünket. Ez köszönhető a hotel elhelyezkedésének,de leginkább a személyzet figyelmességének, kedvességének, és nem utolsó sorban a nagyon finom és jól összeállított ételeknek. Ezúton is köszönjük , hogy nagyon kellemessé tették az ott töltött napjainkat.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Különösen tetszett, hogy mivel késői érkezést adtam meg, és , sajnos, még este 8 órakor sem tudtunk megérkezni, aggódva hívtak fel a recepcióról. Nagyon jólesett ez a fajta személyes törődés! Csak így tovább! Ezenkívül a csomagajánlathoz tartozó várlátogatás és játék is nagyon jó volt; a vezető hölgy felkészültsége és lelkesedése példaértékű!
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Tisztelt vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodán értékelésére, és köszönjük a kedves szavakat! Üdvözlettel:

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
A környék gyönyörű és csendes. A szobát kissé régiesnek találtam, a televízión csak pár csatornát sikerült behozni. Alapjában véve jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamennénk. Mindent kárpótolt azonban a gyönyörű környezet, az ételek finomsága és mennyisége, és a KITŰNŐ személyzet, akik mindig mosolyogtak és nagyon segítőkészek voltak.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Tisztelt Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! Szobáink némelyike valóban "régiesebb" stílust képvisel, de talán ez adja a házunk egyedi miliőjét. . . Ami a tévécsatornákat illeti, sajnos nincs szolgáltató a környéken, ezért csak az alapban fogható csatornákat tudjuk fogni. Az ajánlásukat köszönjük, és Önöket is visszavárjuk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben található a szálloda, ahol a kiszolgálás és az ételek is kiválóak. A választék minden igényt kielégít, a wellness részleg is kiváló és hangulatos. Külön élmény, hogy kirándulni is lehet, illetve a szálloda is szervez különféle programokat.

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal töltöttünk 3 napot a hotelben. Csodálatos a környezet, kedves, előzékeny alkalmazottak. A szoba nagyon kényelmes volt, bár a szőnyeg már kicsit megkopott, a kanapé huzata feslett. A folyosó falai több árnyalatban. Szezon vége lévén az udvar már kicsit őszies, de a kinti medencét még nem engedték le. Száraz falevelek úszkáltak benne.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! A külső medence valójában már nem üzemel, de ősztől tavaszig is fel van töltve, fagyvédelem miatt. Az őszi téli időszak a felújításoké; ennek keretében igyekszünk a hibákat javítani, a szükséges generált elvégezni. Bízunk benne, hogy a jövőben is vendégeink között üdvözölhetjük Önt, Önöket!
Bezzeg József, igazgató

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Kedves alkalmazottak,csend,szép kilátás a várra. Az étteremben sok volt a légy.Az ételek színvonala nem üti meg a négy csillagot.Véleményem szerint lassan el kellene kezdeni a felújítást.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését a szállodával kapcsolatban, és az esetleges kellemetlenségekért elnézését kérjük! A hibákat igyekszünk ősztől tavaszig kijavítani! Üdvözlettel:
Bezzeg József, igazgató
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!

Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csillagfénytúrával, meglepetés műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri bulival, tombolával, tűzijátékkal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Smart Apartman
Győr
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.375 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.10.30.
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egész napos fürdőbelépővel, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.09.20-ig
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.751,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.10.22. - 2020.10.26.
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Mikulás-partival, gyermekeknek hintózással, szánkóhasználattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2020.12.06.

Szállodák Döbrönte környékén
Palace Hotel  Hévíz
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

DöbrönteX