Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte képei

Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem találkoztunk! Köszönünk mindent!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodát barátaink és kollégáim ajánlottak, így júliusban itt töltöttünk csodálatos 5 napot. A szálloda egy igazi nyugodt és kényelmes pihenyest biztosít, kellemes a környezet, finomak az ételek, sok látnivaló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, látszik, hogy azon dolgoznak, hogy a vendéget jól pihenhessenek. Visszajövünk! ! !

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Összességében elégedett voltam.Ami nem tetszett,hogy nem volt légkondi a szobábanés nagyon meleg volt!Az ajándékba kapott lovaskocsikázást nem tudtuk igénybe venni a recepción történő mulasztás miatt!A tisztasággal nem voltam megelégedve,viszont az ételek finomak és változatosak voltak!A személyzet kedves volt.A wellness részleg is kitűnő volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Gyönyörű helyen van a Hotel. Családias környezet fogadott. A személyzet közvetlen, segítőkész, barátságos. Szolgáltatásaik maximálisan kielégítőek. A konyhájuk nagyon jó.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet ha kikapcsolódásra, pihenésre vágynak.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemesen töltöttünk itt el majdnem egy hetet. Az ételek finomak, a hotel szép, a személyzet igen kedves és udvarias, nem érzékeltetik, hogy megtűrt vendégek lennénk. A gyerekekkel is igen türelmesek voltak, minden be volt már készítve a szobánkba, az etetőszék pedig ott várt már az asztalunknál. A környezet is hangulatos. Két dolgot változtatnék csupán.
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, egyben köszönjük a méltató szavakat is. Az Ön által megjelölt problémák közül, az Internet sajnálatos instabilitását a szolgáltatónak "köszönhetjük". A tisztálkodásra használható törölközőket a fürdőszobába, wellnesshez valókat pedig a szekrénybe készítjük be, ugyanakkor sajnos előfordulhatott, hogy ezúttal elmulasztottuk őket betenni.
Bezzeg József, igazgató

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Csodálatos napokat töltünk itt rendszeresen. Mindig jó visszajönni. A személyzet nagyon figyelmes,a pincérek udvariasak, a szakácsok istenieket főznek,a masszázs frenetikus,a lovaglás hatalmas élmény volt. A szobák nagyon tiszták. Ez egy igazán gyerekbarát szálloda. Jövünk még!!!
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Férjemmel és Unokáimmal töltöttünk kettő éjszakát a hotelben. Rossz idő miatt a benti uszodát használtuk, nagyon jó volt. Elfelejtettem időben lovaglást foglalni,pillanatok alatt elintézték ,Unokáim este és reggel is lovagolhattak. Nagyon köszönjük! Minden szuper volt,felnőtt-gyerek jól szórakozott,jól érezte magát.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Másodszorra jöttünk ide vissza, nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival. Talán az éttermi kiszolgálás lehetne kicsit flottabb, mert a déli étkezésnél kicsit sokat kellett várni, bár az ételek minősége kárpótolt minket a várakozásért. Nagyon tettszett a lovasudvar szolgáltatása is.

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.850 - 20.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.01.
My Lake Hotel
Zamárdi
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, extra szobai bekészítéssel, wellnes-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, hintózással, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.19-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Toldi Panzió
4 nap/3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé, rózsa és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Döbrönte környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

DöbrönteX