Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

4,6Kényelem
4,6Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hasik Hotel Döbrönte legnépszerűbb csomagjai

Hasik Hotel Döbrönte - Napi ár 2 vagy több főre
Napi ár 2 vagy több főre
39.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
01.25-12.23.
Hasik Hotel Döbrönte - Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra
70.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.02.28-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Panorámás évindító akció Hévízen
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2021. december 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett, hogy gondoltak a kicsikre és a mosdókban volt fellépő, a szobában gyerekköntös. A fürdőszobai felszereltség kiváló. A szobában volt elég konnektor a telefonok töltéséhez is, és a szoba mérete egy kis gyerekkel is megfelelő volt! A vacsora választék bőséges volt és az ételek kiválóak, épp ezért a deszert csalódást okozott.
4Étkezés
Hasik Hotel válasza
Kedves Ildikó! Köszönjük, hogy időt szánt szállodák értékelésére. A negatív "élményeket" sajnáljuk, igyekszünk a jövőben ezeket orvosolni, javítani. A kürtőskalács sütés egyébként nem a lépcső mellett szokott lenni, csak nagyon hideg szél fújt "szokásos" helyen, és muszáj volt egy szélvédett helyett találnunk.
2021. december 7., Bezzeg József, Hasik Hotel
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. december 5.gyerekekkel járt itt
Már kétszer nyaraltunk itt, most a közösségi média oldalon nyertünk egy családi Mikulás-napot ide vacsorával. Mintha hazaérkeztünk volna, régi barátként fogadtak és minden kérésünket orvosolták azonnal. Ezt a fajta vendégszeretetet és kedvességet nem nagyon tapasztaltam más olyan helyen sem, ahova már nem egyszer mentünk vissza.
Hasik Hotel válasza
Kedves "Visszatérő Vendégek"! Köszönjük, hogy ismét Döbröntén üdvözölhettük Önöket, és még egyszer gratulálunk a nyereményhez! Jó helyre került... :) VISZONTLÁTÁSRA!
2021. december 7., Bezzeg József, igazgató
Kiváló 2021. november 25.a párjával járt itt
Már a belépés pillanatában köszöntöttek bennünket, kedves, előzékeny fogadtatásban volt részünk. Míg a recepciós hölgy az adatainkat ellenőrizte, máris ott termett a Hotelvezetője és Ő is üdvözölt bennünket, ill. a bőröndjeinket is segített felvinni a szobába.
Hasik Hotel válasza
Kedves Mária! Köszönjük a méltató szavakat, visszavárjuk Önöket!
2021. december 7., Bezzeg József, Hasik Hotel
Kiváló 2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Döbrönte egy jó kis hely a "vadon" kapujában. Aki szereti a természetközeliséget a kirándulásokat és a nyugalmat annak remek választás. Egy túrázástól megfáradt nap után a medencékben való lazulás majd a kiváló vacsoránál többre nem is vágyik az ember. Ha kevés a vendég akkor csak menüválasztásos az esti étkezés nekünk szerencse csak egy nap volt ilyen az ötből.
4Személyzet
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Kiváló 2021. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Csodás, csendes hely, fantasztikus személyzet, számtalan kikapcsolódási lehetőség bármilyen korosztálynak (medence, darts, biliárd, kerékpározás, minigolf, lengőteke, tenisz stb.) Kényelmes, tágas szobák, változatos, mesés ételek, tisztaság, szívélyesség. Egyszerűen tökéletes.
Kiváló 2020. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Másodszorra választottuk ezt a hotelt a nyaralásunk helyszínéül,most sem csalódtunk. Kedves, szinte baráti hangulatban fogadtak minket. Az ételek finomak, a személyzet nagyon kedves és közvetlen. Amit hiányosságnak találtunk ahogy 2 éve is az a wifi minősége, a szálloda vezetése tud a problémáról de sajnos ez a maximum amit ki tudnak hozni belőle (aki számít erre,érdemes mobilnettel készülni). Mindenképpen visszatérünk ide máskor is.
2016
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 102 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2016 feltöltött kép
Kiváló 2020. július 8.a párjával járt itt
Nekem talán a leginkább az számít, hogy néz ki a hely, amit kiválasztottam. A Hasik Hotel lenyűgözött! Annyira jól eltalált, eredeti, ízléses és elegáns, ugyanakkor nem hivalkodó a külső és belső építészet, berendezés. Hozzá kell tennem (akinek ez a szempont lényeges), hogy a szállodában nincs lift, viszont a belső lépcsők kényelmesek, nem magasak.
Itt fényképeztem:
Hasik Hotel Döbrönte - SzobákHasik Hotel Döbrönte - SzobákHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Medence/kertHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - Szórakozás/SportHasik Hotel Döbrönte - Szórakozás/SportHasik Hotel Döbrönte - Szórakozás/SportHasik Hotel Döbrönte - WellnessHasik Hotel Döbrönte - SzobákHasik Hotel Döbrönte - WellnessHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - SzobákHasik Hotel Döbrönte - SzobákHasik Hotel Döbrönte - SzobákHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - VendéglátásHasik Hotel Döbrönte - VendéglátásHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - WellnessHasik Hotel Döbrönte - WellnessHasik Hotel Döbrönte - WellnessHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Medence/kertHasik Hotel Döbrönte - Medence/kertHasik Hotel Döbrönte - Medence/kertHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Szórakozás/SportHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - BelsőHasik Hotel Döbrönte - WellnessHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Szórakozás/SportHasik Hotel Döbrönte - Medence/kertHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Külső képHasik Hotel Döbrönte - Medence/kertHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - Szórakozás/SportHasik Hotel Döbrönte - KörnyékHasik Hotel Döbrönte - Külső kép
Még több kép (59 db) >>
Kiváló 2020. június 18.a párjával járt itt
Először jártunk itt, de nagyon remélem, hogy még visszatérünk. Ami a legjobban tetszett:

- Személyzet rendkívül segítőkész, nagyon figyelmesek, kedvesek voltak. Ilyen vendégszeretettel hotelben még nem találkoztam, nagyon jó csapat! -A hotel hangulata, a szoba, közös terek tisztasága kifogsátalan volt.
Hasik Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy nászútjuk helyszínéül szállodánkat választották, köszönjük a kedves szavakat. Ezeket olvasva, az embernek tényleg kedve támad Döbröntére jönni! :) Szeretettel várjuk Önöket a házassági évfordulóikra (is)! Üdvözlettel:
2020. június 23., Bezzeg József, Hasik Hotel
Kiváló 2020. február 29.a párjával járt itt
A hotel kiválóan alkalmas arra, hogy a minden napi rohanó életből néhány napra kikapcsoljon bennünket. Ez köszönhető a hotel elhelyezkedésének,de leginkább a személyzet figyelmességének, kedvességének, és nem utolsó sorban a nagyon finom és jól összeállított ételeknek. Ezúton is köszönjük , hogy nagyon kellemessé tették az ott töltött napjainkat.
2020. február 17.a párjával járt itt
Különösen tetszett, hogy mivel késői érkezést adtam meg, és , sajnos, még este 8 órakor sem tudtunk megérkezni, aggódva hívtak fel a recepcióról. Nagyon jólesett ez a fajta személyes törődés!
Csak így tovább!
Ezenkívül a csomagajánlathoz tartozó várlátogatás és játék is nagyon jó volt; a vezető hölgy felkészültsége és lelkesedése példaértékű! Köszönjük!
4Tisztaság
Hasik Hotel válasza
Tisztelt vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodán értékelésére, és köszönjük a kedves szavakat! Üdvözlettel:
2020. március 2., Bezzeg József, Hasik Hotel
41 értékelés / 5 oldalon
Hasik Hotel Döbrönte a térképen
8597 DöbrönteFő u. 4.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink