Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte képei

Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem találkoztunk! Köszönünk mindent!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodát barátaink és kollégáim ajánlottak, így júliusban itt töltöttünk csodálatos 5 napot. A szálloda egy igazi nyugodt és kényelmes pihenyest biztosít, kellemes a környezet, finomak az ételek, sok látnivaló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, látszik, hogy azon dolgoznak, hogy a vendéget jól pihenhessenek. Visszajövünk! ! !

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Összességében elégedett voltam.Ami nem tetszett,hogy nem volt légkondi a szobábanés nagyon meleg volt!Az ajándékba kapott lovaskocsikázást nem tudtuk igénybe venni a recepción történő mulasztás miatt!A tisztasággal nem voltam megelégedve,viszont az ételek finomak és változatosak voltak!A személyzet kedves volt.A wellness részleg is kitűnő volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Gyönyörű helyen van a Hotel. Családias környezet fogadott. A személyzet közvetlen, segítőkész, barátságos. Szolgáltatásaik maximálisan kielégítőek. A konyhájuk nagyon jó.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet ha kikapcsolódásra, pihenésre vágynak.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemesen töltöttünk itt el majdnem egy hetet. Az ételek finomak, a hotel szép, a személyzet igen kedves és udvarias, nem érzékeltetik, hogy megtűrt vendégek lennénk. A gyerekekkel is igen türelmesek voltak, minden be volt már készítve a szobánkba, az etetőszék pedig ott várt már az asztalunknál. A környezet is hangulatos. Két dolgot változtatnék csupán.
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, egyben köszönjük a méltató szavakat is. Az Ön által megjelölt problémák közül, az Internet sajnálatos instabilitását a szolgáltatónak "köszönhetjük". A tisztálkodásra használható törölközőket a fürdőszobába, wellnesshez valókat pedig a szekrénybe készítjük be, ugyanakkor sajnos előfordulhatott, hogy ezúttal elmulasztottuk őket betenni.
Bezzeg József, igazgató

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Csodálatos napokat töltünk itt rendszeresen. Mindig jó visszajönni. A személyzet nagyon figyelmes,a pincérek udvariasak, a szakácsok istenieket főznek,a masszázs frenetikus,a lovaglás hatalmas élmény volt. A szobák nagyon tiszták. Ez egy igazán gyerekbarát szálloda. Jövünk még!!!
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Férjemmel és Unokáimmal töltöttünk kettő éjszakát a hotelben. Rossz idő miatt a benti uszodát használtuk, nagyon jó volt. Elfelejtettem időben lovaglást foglalni,pillanatok alatt elintézték ,Unokáim este és reggel is lovagolhattak. Nagyon köszönjük! Minden szuper volt,felnőtt-gyerek jól szórakozott,jól érezte magát.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Másodszorra jöttünk ide vissza, nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival. Talán az éttermi kiszolgálás lehetne kicsit flottabb, mert a déli étkezésnél kicsit sokat kellett várni, bár az ételek minősége kárpótolt minket a várakozásért. Nagyon tettszett a lovasudvar szolgáltatása is.

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
Érvényes: 2020.08.19-ig
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, hintózással, extra bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Annamária Apartmanház
Érvényes: 2020.08.19-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 13.133 - 21.921,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kaktusz Villa
8 nap/7 éjszaka 18.000,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2019.11.02-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Konferencia
Győr
Akár 1 éjszakától 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 7.565 - 40.758,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.06.28-ig

Szállodák Döbrönte környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Augusztus 20-i ajánlat (min. 2 éj)

DöbrönteX