Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Másodszorra választottuk ezt a hotelt a nyaralásunk helyszínéül,most sem csalódtunk. Kedves, szinte baráti hangulatban fogadtak minket. Az ételek finomak, a személyzet nagyon kedves és közvetlen. Amit hiányosságnak találtunk ahogy 2 éve is az a wifi minősége, a szálloda vezetése tud a problémáról de sajnos ez a maximum amit ki tudnak hozni belőle (aki számít erre,érdemes mobilnettel készülni).

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nekem talán a leginkább az számít, hogy néz ki a hely, amit kiválasztottam. A Hasik Hotel lenyűgözött! Annyira jól eltalált, eredeti, ízléses és elegáns, ugyanakkor nem hivalkodó a külső és belső építészet, berendezés. Hozzá kell tennem (akinek ez a szempont lényeges), hogy a szállodában nincs lift, viszont a belső lépcsők kényelmesek, nem magasak.
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt, de nagyon remélem, hogy még visszatérünk. Ami a legjobban tetszett:

- Személyzet rendkívül segítőkész, nagyon figyelmesek, kedvesek voltak. Ilyen vendégszeretettel hotelben még nem találkoztam, nagyon jó csapat! -A hotel hangulata, a szoba, közös terek tisztasága kifogsátalan volt.
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy nászútjuk helyszínéül szállodánkat választották, köszönjük a kedves szavakat. Ezeket olvasva, az embernek tényleg kedve támad Döbröntére jönni! :) Szeretettel várjuk Önöket a házassági évfordulóikra (is)! Üdvözlettel:

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel kiválóan alkalmas arra, hogy a minden napi rohanó életből néhány napra kikapcsoljon bennünket. Ez köszönhető a hotel elhelyezkedésének,de leginkább a személyzet figyelmességének, kedvességének, és nem utolsó sorban a nagyon finom és jól összeállított ételeknek. Ezúton is köszönjük , hogy nagyon kellemessé tették az ott töltött napjainkat.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Különösen tetszett, hogy mivel késői érkezést adtam meg, és , sajnos, még este 8 órakor sem tudtunk megérkezni, aggódva hívtak fel a recepcióról. Nagyon jólesett ez a fajta személyes törődés! Csak így tovább! Ezenkívül a csomagajánlathoz tartozó várlátogatás és játék is nagyon jó volt; a vezető hölgy felkészültsége és lelkesedése példaértékű!
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Tisztelt vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodán értékelésére, és köszönjük a kedves szavakat! Üdvözlettel:

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
A környék gyönyörű és csendes. A szobát kissé régiesnek találtam, a televízión csak pár csatornát sikerült behozni. Alapjában véve jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamennénk. Mindent kárpótolt azonban a gyönyörű környezet, az ételek finomsága és mennyisége, és a KITŰNŐ személyzet, akik mindig mosolyogtak és nagyon segítőkészek voltak.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Tisztelt Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! Szobáink némelyike valóban "régiesebb" stílust képvisel, de talán ez adja a házunk egyedi miliőjét. . . Ami a tévécsatornákat illeti, sajnos nincs szolgáltató a környéken, ezért csak az alapban fogható csatornákat tudjuk fogni. Az ajánlásukat köszönjük, és Önöket is visszavárjuk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben található a szálloda, ahol a kiszolgálás és az ételek is kiválóak. A választék minden igényt kielégít, a wellness részleg is kiváló és hangulatos. Külön élmény, hogy kirándulni is lehet, illetve a szálloda is szervez különféle programokat.

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal töltöttünk 3 napot a hotelben. Csodálatos a környezet, kedves, előzékeny alkalmazottak. A szoba nagyon kényelmes volt, bár a szőnyeg már kicsit megkopott, a kanapé huzata feslett. A folyosó falai több árnyalatban. Szezon vége lévén az udvar már kicsit őszies, de a kinti medencét még nem engedték le. Száraz falevelek úszkáltak benne.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! A külső medence valójában már nem üzemel, de ősztől tavaszig is fel van töltve, fagyvédelem miatt. Az őszi téli időszak a felújításoké; ennek keretében igyekszünk a hibákat javítani, a szükséges generált elvégezni. Bízunk benne, hogy a jövőben is vendégeink között üdvözölhetjük Önt, Önöket!
Bezzeg József, igazgató

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Kedves alkalmazottak,csend,szép kilátás a várra. Az étteremben sok volt a légy.Az ételek színvonala nem üti meg a négy csillagot.Véleményem szerint lassan el kellene kezdeni a felújítást.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését a szállodával kapcsolatban, és az esetleges kellemetlenségekért elnézését kérjük! A hibákat igyekszünk ősztől tavaszig kijavítani! Üdvözlettel:
Bezzeg József, igazgató
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!

Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.29.
Hotel Platán
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 21.275,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Andrea Villa
8 nap/7 éjszaka 6.429,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlő itallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Thermal Panzió Sárvár
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Petra Apartmanház
Kehidakustány
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Aranypart Camping
2 nap/1 éjszaka 4.313 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, játszótér és medence használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 32.985,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti bekészítéssel, tojáskereséssel, kézműves programokkal, beltéri és kültéri szabadidős lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.

Szállodák Döbrönte környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)

DöbrönteX