Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte képei

Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Kollégákkal töltöttünk 3 napot a hotelben. Csodálatos a környezet, kedves, előzékeny alkalmazottak. A szoba nagyon kényelmes volt, bár a szőnyeg már kicsit megkopott, a kanapé huzata feslett. A folyosó falai több árnyalatban. Szezon vége lévén az udvar már kicsit őszies, de a kinti medencét még nem engedték le. Száraz falevelek úszkáltak benne.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! A külső medence valójában már nem üzemel, de ősztől tavaszig is fel van töltve, fagyvédelem miatt. Az őszi téli időszak a felújításoké; ennek keretében igyekszünk a hibákat javítani, a szükséges generált elvégezni. Bízunk benne, hogy a jövőben is vendégeink között üdvözölhetjük Önt, Önöket!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Kedves alkalmazottak,csend,szép kilátás a várra. Az étteremben sok volt a légy.Az ételek színvonala nem üti meg a négy csillagot.Véleményem szerint lassan el kellene kezdeni a felújítást.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését a szállodával kapcsolatban, és az esetleges kellemetlenségekért elnézését kérjük! A hibákat igyekszünk ősztől tavaszig kijavítani! Üdvözlettel:
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem találkoztunk! Köszönünk mindent!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodát barátaink és kollégáim ajánlottak, így júliusban itt töltöttünk csodálatos 5 napot. A szálloda egy igazi nyugodt és kényelmes pihenyest biztosít, kellemes a környezet, finomak az ételek, sok látnivaló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, látszik, hogy azon dolgoznak, hogy a vendéget jól pihenhessenek. Visszajövünk! ! !

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Összességében elégedett voltam.Ami nem tetszett,hogy nem volt légkondi a szobábanés nagyon meleg volt!Az ajándékba kapott lovaskocsikázást nem tudtuk igénybe venni a recepción történő mulasztás miatt!A tisztasággal nem voltam megelégedve,viszont az ételek finomak és változatosak voltak!A személyzet kedves volt.A wellness részleg is kitűnő volt!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Gyönyörű helyen van a Hotel. Családias környezet fogadott. A személyzet közvetlen, segítőkész, barátságos. Szolgáltatásaik maximálisan kielégítőek. A konyhájuk nagyon jó.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet ha kikapcsolódásra, pihenésre vágynak.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemesen töltöttünk itt el majdnem egy hetet. Az ételek finomak, a hotel szép, a személyzet igen kedves és udvarias, nem érzékeltetik, hogy megtűrt vendégek lennénk. A gyerekekkel is igen türelmesek voltak, minden be volt már készítve a szobánkba, az etetőszék pedig ott várt már az asztalunknál. A környezet is hangulatos. Két dolgot változtatnék csupán.
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, egyben köszönjük a méltató szavakat is. Az Ön által megjelölt problémák közül, az Internet sajnálatos instabilitását a szolgáltatónak "köszönhetjük". A tisztálkodásra használható törölközőket a fürdőszobába, wellnesshez valókat pedig a szekrénybe készítjük be, ugyanakkor sajnos előfordulhatott, hogy ezúttal elmulasztottuk őket betenni.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Csodálatos napokat töltünk itt rendszeresen. Mindig jó visszajönni. A személyzet nagyon figyelmes,a pincérek udvariasak, a szakácsok istenieket főznek,a masszázs frenetikus,a lovaglás hatalmas élmény volt. A szobák nagyon tiszták. Ez egy igazán gyerekbarát szálloda. Jövünk még!!!

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés Valentin-vacsorával, romantikus túravezetéssel, Valentin-kvízzel, szabadidős lehetőségekkel, játszósarok és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Ágnes Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.725 - 9.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
Érvényes: 2020.04.08-ig
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgős reggelivel, extra szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig

Szállodák Döbrönte környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

DöbrönteX