Vendég: Pompás kikapcsolódás a Hasik Hotelben - Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte értékelése
1. helyezett a 3 döbröntei szállás közül

Pompás kikapcsolódás a Hasik Hotelben

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!

Hasik Hotel Döbrönte
8597 Döbrönte
Fő u. 4.

2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem...

2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

2018. augusztus 15.
A szállodát barátaink és kollégáim ajánlottak, így júliusban itt töltöttünk csodálatos 5 napot. A szálloda egy igazi nyugodt és kényelmes pihenyest biztosít, kellemes a környezet, finomak az ételek, sok látnivaló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, látszik, hogy azon dolgoznak, hogy a...

Hasik Hotel, Döbrönte kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-09-01
 - Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, hintózással, extra bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31