Napfény Presszó Dömös

2021.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Napfény Presszó Dömös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
2019. december 7.egyedül járt itt
Az ember ott áll meg kávézni, ahol lát valami erre alkalmas helyet. Ez egy kicsit nehéz a ködös, délután sötétedős, téli Dunakanyarban, de ez a hely jól látszott, vissza is tolattam, hogy betérjek. Állítólag nem csak presszó, büfé is, szóval, túlmutat a cukrászda-kínálaton. Megszemléltem a sütiket és kávét kértem.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Napfény Presszó Dömös - Külső képNapfény Presszó Dömös - Külső képNapfény Presszó Dömös - Étel/italNapfény Presszó Dömös - Étel/italNapfény Presszó Dömös - Étel/italNapfény Presszó Dömös - Étlap/itallapNapfény Presszó Dömös - BelsőNapfény Presszó Dömös - BelsőNapfény Presszó Dömös - Külső kép
Még több kép (6 db) >>