2027 Dömös, Dunapart 1.

Szállások Dömös városában
Wellness csomagok Dömös városában

Dömös Camping Dömös vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
2019. július végén töltöttünk 2 éjszakát a campingben. Apartmant béreltünk 4 főre, kerékpárral érkeztünk. A környék nagyon szép. A szállás is jó volt, bár a kinyitható kanapé 2 főre nagyon kényelmetlen, tényleg csak szükség megoldás volt. Lehetne cserélni. A belső szobában franciaágy
volt, jóval kényelmesebb.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Néhány napot / éjszakát töltöttünk a kempingben. Nagyon jó helyen van a Dunakanyarban, a főváros közelében. Sajnos emiatt sokszor zsúfolt. Közelben szakrális és kultúrális kirándulások, séták tehetők. Visegrád, Esztergom, Szentedre, Pilisi túrák! Amikor ott jártunk 2018. 08. 07-10-ig a Duna nagyon alacson vízállása miatt széles, sekély kavics part alakult ki ahol a meleg dunában kiválóan lehetett fürödni.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először 2005-ben voltunk családi nyaraláson a kempingben. A személyzet (akiket lehetett látni) nagyon kedves, barátságos, segítőkész volt. Éjszaka hiányoltam őket, amikor a magyar fiatalokból álló csapat a székkel és ruhában ugrált a medencébe (mindezt éjfél körül). Nagyon zavaró volt a káromkodás és az ordítozás is.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló helyen van, csendes és árnyékos. De! A vizesblokk állapota minden várakozást alulmúl. A zuhanyzóban koszos, hajas a csempe, szinte mohás a betonpadló. A wc-k mögött akkor volt utoljára kitakarítva, miután beszerelték őket. Egy komplett fertőtlenítő takarítást kell elvégezni mielőtt leül az ember. Emiatt 3 nappal előbb el is jöttünk a tervezettnél.

Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 28.037,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.317 - 86.883,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.15-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2022.05.12-ig

Szállodák Dömös környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

DömösX