2027 Dömös, Dunapart 1.

Szállások Dömös városában
Wellness csomagok Dömös városában

Dömös Camping Dömös vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
2019. július végén töltöttünk 2 éjszakát a campingben. Apartmant béreltünk 4 főre, kerékpárral érkeztünk. A környék nagyon szép. A szállás is jó volt, bár a kinyitható kanapé 2 főre nagyon kényelmetlen, tényleg csak szükség megoldás volt. Lehetne cserélni. A belső szobában franciaágy
volt, jóval kényelmesebb.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Néhány napot / éjszakát töltöttünk a kempingben. Nagyon jó helyen van a Dunakanyarban, a főváros közelében. Sajnos emiatt sokszor zsúfolt. Közelben szakrális és kultúrális kirándulások, séták tehetők. Visegrád, Esztergom, Szentedre, Pilisi túrák! Amikor ott jártunk 2018. 08. 07-10-ig a Duna nagyon alacson vízállása miatt széles, sekély kavics part alakult ki ahol a meleg dunában kiválóan lehetett fürödni.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először 2005-ben voltunk családi nyaraláson a kempingben. A személyzet (akiket lehetett látni) nagyon kedves, barátságos, segítőkész volt. Éjszaka hiányoltam őket, amikor a magyar fiatalokból álló csapat a székkel és ruhában ugrált a medencébe (mindezt éjfél körül). Nagyon zavaró volt a káromkodás és az ordítozás is.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló helyen van, csendes és árnyékos. De! A vizesblokk állapota minden várakozást alulmúl. A zuhanyzóban koszos, hajas a csempe, szinte mohás a betonpadló. A wc-k mögött akkor volt utoljára kitakarítva, miután beszerelték őket. Egy komplett fertőtlenítő takarítást kell elvégezni mielőtt leül az ember. Emiatt 3 nappal előbb el is jöttünk a tervezettnél.

Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.678 - 9.597,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.674 - 26.026,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.03.01. - 2022.09.20.
Faházas Villapark
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 23.850,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2022.02.24.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Dömös környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

DömösX