jelitibi: Nagyon jó helyen! - Dömös Camping Dömös

Dömös Camping Dömös értékelése
1. helyezett a 3 dömösi szállás közül

Nagyon jó helyen!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Néhány napot / éjszakát töltöttünk a kempingben. Nagyon jó helyen van a Dunakanyarban, a főváros közelében. Sajnos emiatt sokszor zsúfolt. Közelben szakrális és kultúrális kirándulások, séták tehetők. Visegrád, Esztergom, Szentedre, Pilisi túrák! Amikor ott jártunk 2018.08.07-10-ig a Duna nagyon alacson vízállása miatt széles, sekély kavics part alakult ki ahol a meleg dunában kiválóan lehetett fürödni.
A kempingben van medence hűvös, túl klóros vizzel és gyerekmedence is. A vizesblokk nem tetszett, nincs szappan, kéztörlö papir, a zuhanyban a tusfürdőt nincs hová tenni. A kemping helyeken sehol sincs vízvételi lehetőség és az áramdíj 1000-ft /éj túlságosan magas! A kemping étterméről megoszlanak a vélemények ezért mi nem próbáltuk ki viszont akikkel ott besztéltünk, nem voltak jó véleménnyel róla és az árak is elszálltak.
A kemping szerencséje a kiváló fekvése, így összességében jól éreztük magunkat! Élményteli napok után, a kempingben csak az éjszakákat töltöttük.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni jelitibi felhasználót?    Igen

2027 Dömös
Dunapart 1.

2019. augusztus 7.
2019. július végén töltöttünk 2 éjszakát a campingben. Apartmant béreltünk 4 főre, kerékpárral érkeztünk.A környék nagyon szép. A szállás is jó volt, bár a kinyitható kanapé 2 főre nagyon kényelmetlen, tényleg csak szükség megoldás volt.Lehetne cserélni. A belső szobában franciaágy volt, jóval...