Dunazug Apartmanház Dömös

2027 Dömös, Alsórét u. 10.

Dunazug Apartmanház Dömös a térképen

Dunazug Apartmanház Dömös értékelése:

2. helyezett a 3 dömösi szállás közül
134. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Dunazug Apartmanház Dömös vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Többször jártam már itt a családdal, mindig minden tökéletes volt. Szép és kényelmes a berendezés, kiváló a konyha felszereltsége, a környék nagyszerű lehetőséget biztosít a kirándulásokra.
A tulajdonosok kedvesek, előzékenyek, mindig elérhetők, de sohasem zavarják a vendégeket. Aki volt már itt, biztos máskor is visszavágyik erre a szép helyre.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden tökéletes volt. Nagyon jó a szobák szigetelése: semmi nem hallatszik fel a földszintről az emeletre, illetve a szomszédból sem hallottunk semmi zajt. Az emeleti két hálószoba egybenyíló, s nincs önálló bejárata az egyik szobának. Így családoknak javasolt. Nagyon elégedettek voltunk a tisztasággal, a konyha felszereltségével.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper két napot töltöttünk el.Tökéletes apartman!gyors wifi,felszerelt konyha,tisztasàg,kedves szàllàsadó!Rám-szakadék közel!Gyönyörű környezet!

Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 5.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, játszótér, ping-pong, biliárdszoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.577 - 19.020,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Dömös környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

DömösX