Csak egy próba volt

Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom DömösDömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös a térképen

Átlagos 2020. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. november 8.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ma megpróbálkoztam ezzel a romtemplommal. Amúgy templom-, kolostor-, apátság-, stb. romokkal tele van az ország, csak fel kell fedezni őket. Néha vadregényesen szépek, néha érdektelenek is vannak. Ez egy közepes a sok közül. Nem lehet közel menni autóval, a felfelé vezető utcákból kétszer is elzavartak, hogy tűnjek el innen, ez magánterület. Végül visszamentem az országúton jó messze egy bolt parkolójába és otthagytam a kocsit. Aztán gyalog tovább újra. Kitáblázva nincs, csak az utolsó elágazásnál, a bozótosban meg már boldogulj, ahogy tudsz. Valahogy odavergődtünk. Az a szép, ami a neten is fent van, az altemplom az oszlopokkal, boltozattal, na, az nincs nyitva. Miért is lenne, vasárnap déltájt van, ilyenkor jönne a turista, ha jönne. Csak a felső rész látszik, de az is valami. Kis topogás, körüljárás, egy-két fénykép, és ennyi volt.
Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös - Dömösi prépostsági romok és Árpád-kori altemplom Dömös -
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+