Lani Pékség Dömsöd

2344 Dömsöd, Kossuth Lajos u. 90.

Lani Pékség Dömsöd a térképen

Lani Pékség Dömsöd értékelése:

2. helyezett a 7 dömsödi étterem közül
519. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

pékség

Lani Pékség Dömsöd vélemények

Ráckeve

Mobilról küldte. | 2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Én személy szerint szeretem az itt készült kiflit,kenyeret! Nagyon finomak az itt készült péksütemények is! Gondolom hogy sokat kell a hölgyeknek dolgozni,meg nehéz ez a munka! Csak mindíg mikor megyek a rég óta ott dolgozó hölgy mindíg beszél valakiről ,egy vevővel! Múltkor pont egy kedves ismerősömről,így félő ha kilépek a boltból mint idegent is véleményez!
Gyôr

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Egy fáradt reggelen kerestünk valamilyen reggelizési lehetőséget és a központban ezt a pékséget találtuk. Ilyen típusuhoz még nem volt szerencsém, úh kíváncsian vártm. Vettünk 1-1 szelet sonkás és gombás pizzát. Frissek voltak és ízletesek is, de ami zavart, hogy eléggé olajos volt az egész. Szinte csöpögött róla. Üdítő és kv tartozik még a kínálathoz.

Legnépszerűbb csomagok Dömsödön és környékén
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.03. - 2020.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.

Szállodák Dömsöd környékén
Libra Hotel Dömsöd
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dömsöd
City Hotel Unió  Dömsöd
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Május 1. (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Lani Pékség DömsödX