33 éves Anyuka étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg 33 éves Anyuka értékeléseit!

Olvasd el 33 éves Anyuka étterem értékeléseit!

33 éves Anyuka értékelései

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Csak meg szeretném köszönni a szakácsok ,pincérek szakszerű munkáját ,mint soha ételt vissza nem küldő vendég! Egy falat után kiköptem a kacsacombot ,látványosan félre tettem! A teteje el volt égbe,fotóztam,káposztás cvekedli 10 dkg körül volt rajta/laikusok sejthetik hogy ez édes kevés még egy nőnek is/,ès ami a legmegdöbbentőbb az az intenzív ízű szója szósz amivel az egészet élvezhetetlenné tették!
Nem minden esetben ajánlom! -

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Sokáig gondolkoztam hogy megírjam -e ezt a véleményt! Törzsvendég voltam! Tényleg van különbség vendég és vendég között,nem mindegy hogy színpatikus vagy vagy sem! Egy felszólgáló miatt nem megyek oda,ha ő dolgozik kerülöm a helyet. Ez a hölgy olyan hangnemben beszélt velem amit ki kérek magamnak!
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kérném az értékelést olvasókat hogy azt is nézzék meg hogy az értékelés író hány étteremt értékelt!
Mert egy étterem értèkelèssel a háta mögött,pont oda írva ahol negatív a kritika,nem éppen hiteles!
Epres Smarties McFlurry -

McDonald's Kecskemét

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Imádom ezt a fagylaltot!!!
Konkrétan ezért járok McDonald's ba!
Nagyon kedves volt a kiszolgálás.
A McChikent gyermekem megette előlem ,nagyon válógatós,így biztos hogy finom volt!
Almás pite ,Málnás pite....BigMac....
Jó hangulatú gyors étterem -

Mustafa Gyros Siófok

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Barátainkkal jártunk itt egy hajókirándás kapcsán. Mivel egy kalóz hajóra vittük el gyermekeinket ott kaptunk ide szóló kupont! Gondoltuk a hajó indulásáig kipróbáljuk. Ez a Petőfi sétányon található gyors étterem az útcára néz. Hozzá tartozik belső tér is. A nagy sor ellenére hamar sorra jutottunk. Nagyon kedvesek voltak,hamar felvették a rendelést.
Értékelt: 2017. július 23. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátaimmal,gyermekekkel jártunk ebben az étteremben nyári fő szezonban. Barátaink ajánlották a helyet,ők vittek minket oda. Siófok aranyparttól nem messze balra található egy kis útcában ez az étterem. Hatalmas terasszal,igényesen kialakított vendég térrel,gyermek játszó sarokkal és a kerthelyiségben mászokával,hintaággyal.
Mert nekem nem jó a véleményem attól még lehet jó -

Konfetti Cukrászda Ráckeve

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 21.
Én eléggé kritikus vagyok,ezért nem biztos hogy mérvadó lesz a kritikám. Nekem picit szétszórták tűnik az egyszemélyes személyzet. Nem volt nagy a választék,háromszor kérdezte meg a hölgy hogy miből mennyit kérek. Mire vissza jött hátulról megint egyeztettünk. És a négy szelet sűteményt másodszorra sikerült becsomagolni.
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kedved cukrászdában járó Hölgy/Úr! Hát mit is mondhatnék! A lényeg hogy belépéskor nem köszöntek,sem távozáskor sem. Magamat megtiszteltem,picit kellemetlen is volt hogy magamnak köszöngetek! Nem az egyetlen cukrászda Ráckevén mint az előttem író írta. De majd az ittjártam. hu rá beregisztrtatom a többit. A mosdó és a környezet tíszta.
Hatalmas adagok,jó hangulat -

Kék Duna Strandvendéglő Dömsöd

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Kedves étterembe járó Hölgy/Úr!
Ebben az étteremben gyakran megfordulók barátaimmal.
Itt még rosszat nem ettünk,mindíg finomak az ételek.Hatalmas adagok,háziasan főznek.Álatalában menüzni szoktunk.
Nagyon kedvesek,figyelmesek.
Még a gyermekemre is figyelnek amíg étkezem.
Köszönöm a kedves,udvarias kiszolgálást!🙂
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátaim vittek el ebbe az étteremben. Azóta naponta járunk ide kávézni,enni. Egy negyvenes fiatalember lakik itt aki szakácsként dolgozott Pesten több évet/évtizedet. Barátságos, kedves,udvarias. Nagyon szép galériás ház,hatalmas terasszal amin egy bár található. Hihetelen látvány a szemben lévő kis sziget,a kacsák,a gyönyörű Dunapart.