Dörgicsei Levendulamajor Dörgicse

Dörgicsei Levendulamajor Dörgicse
Dörgicsei Levendulamajor DörgicseDörgicsei Levendulamajor Dörgicse
Dörgicsei Levendulamajor DörgicseDörgicsei Levendulamajor Dörgicse

Dörgicsei Levendulamajor Dörgicse bemutatkozása

A dörgicsei Levendárium egy Balaton-felvidéki levendula ültetvény egy hozzá tartozó bemutató- és kolostorkerttel, ahol saját lepárló és feldolgozó üzemben készítenek aromaterápipás biotermékeket és mindenkinek tartalmas kikapcsolódást ígérnek.

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Dörgicsei Levendulamajor Dörgicse vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Az Árpád-kori ikerrom szomszédságában többféle levendula megtalálható kottasorban elhelyezve és gyógynövények, melyeket a helyszínen található Levendáriumban dolgoznak fel. A kisboltban többféle illóolajból és levendulás termékből lehet vásárolni.
Nagyon szép hely, mindenkinek ajánlom.
Dörgicsei Levendulamajor Dörgicse - EgyébDörgicsei Levendulamajor Dörgicse - EgyébDörgicsei Levendulamajor Dörgicse - EgyébDörgicsei Levendulamajor Dörgicse - EgyébDörgicsei Levendulamajor Dörgicse - EgyébDörgicsei Levendulamajor Dörgicse - EgyébDörgicsei Levendulamajor Dörgicse - Egyéb