Helyi sajátosság

Dudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve DudarDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar a térképen

Átlagos 2023. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. március 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Miután nem kaptam enni sehol Dudaron, azért körülnéztem kicsit. Több szokatlan emlékmű is található a játszótér környékén, például ez az egyik, ami felhívja a figyelmet arra, hogy bizony itt szénbánya is működött valamikor, azt hitték, ez a jövő, aztán be is zárt. Más ipari üzemek is települtek ide, azok is bezártak. A szénbányászat meg veszélyes, ez a kis kompozíció, ami a bányászat alkatrészeiből áll össze, erre figyelmeztet. ma már csak ipari műemlék, vagy térelem egy játszótér mellett.
Dudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - Külső képDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - Külső képDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - EgyébDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - EgyébDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - EgyébDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - EgyébDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - Külső képDudari szénbányászat & áldozatainak emlékműve Dudar - Külső kép
Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek