Az elszármazottak emlékműve Dudar

Aura Hotel Balatonfüred

Az elszármazottak emlékműve Dudar vélemények

2082
Átlagos 2023. március 7.a párjával járt itt
Bent van a játszótéren. Amúgy szép gondolat, tényleg, hogy a település elhagyóit, a valaha itt élőket megtisztelik egy megemlékezéssel, egész pontosan nem tudom, hová származtak el, más faluba, más országba vagy másvilágra, de az, hogy valaki magát lovag vitéznek nevezze, meg valami lovagrend priorjának, egy kissé talán komikus és túlzás.
Az elszármazottak emlékműve Dudar - Külső képAz elszármazottak emlékműve Dudar - EgyébAz elszármazottak emlékműve Dudar - Külső kép