Megfáradt pincér: Kiábrándult törzsvendégek - Forgó Étterem Dunabogdány

Forgó Étterem Dunabogdány értékelése
1. helyezett a 3 dunabogdányi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kiábrándult törzsvendégek

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Egy kellemes szombati születésnapi ebédr reményében foglaltunk asztalt. Az éttermet jól ismerjük. A személyzet minket is.Gyakori választás volt eddig az etterem.
Már korábban is mindig voltak apró malőrök kellemetlen intermezzók a felszolgálásban. Az étterem kellemes dunaparti fekvése és a nem túl fantáziadús mondhatni unalmas étlep de finom etelek azonban mindig újabb próbákra sarkalltak minket.
A terasz tele volt, ezért időben foglaltunk. A foglalást a terasz árnyèkos részére kértük de nem oda kaptuk hanem a tűző napra ami kisgyerekekkel ugye nem a legjobb.
Körúlöttünk folyamatosan érkeztek a vendégek ezért fontos volt hogy a gondterhelt tekintetű, nem túl barátságos pincérnek rögtön az ital rendeléssel egy időben leadjuk a teljes rendelést,különben félő volt hogy a teljes folyamat lelassul amolyan Forgó módra.
Többször volt olyan hogy egy órát vártunk a fő etelre miközben az utànunk érkezők már rég ledesszerteztek.
Sőt egyszer maga az éttetemvezető felejtette el leadni a tendelést amit nem értettúnk mivel a rendelésleadás tableten valós idejűleg törtenik.
A leveseket forrón kértük, azonban csak langyosan érkeztek. Kértük a melegítést ami másodszorra sem sikerült így kértünk egy újabb húsleves melegítést .
A pincér 3 . alkalomra hozta csak ki a forró húslevest és úgy foghegyről cinikusan odavetette a feleségemnek ,, mi az , magának a 130 fokos leves a meleg leves?? " ès sűrű pofavágással távozott. Közben a halászlémhez nem hoztak kenyeret amiért külön kellett szólni.
Kb 5 perc utàn hozták mivel újból kértem.
Itt a kenyérke felkiáltàssal lecsapták elèm de már nem volt mihez megennem.
A pincér közben hosszú negyedórákig eltűnt.
Feleségem panaszt tett a felszolgáló lekezelő stìlusára.
Az étteremvezető kétszer is megígérte hogy odajön az asztalunkhoz megbeszélni az esetet.
De ez elmaradt. Elfoglaltságára hivatkozott.
Összességében elmondható az étteremről hogy ár érték arányban túlèrtékelt. Borsosak az árak a választék pedig kicsi.
Ételek minősége, mennyisége jó, viszont kicsit unalmas mivel nem túl fantáziadús az étlep.
Jó szándékú vendég észrevételeket a vezető elengedi a füle mellett.Kellemes a miliő de gyenge a felszolgálás.
Egyszer ki lehet próbálni de szerencse kell ahhoz hogy azt a két jó felszolgálót kapja az ember akik a helyzetük magaslatán állnak.
Kicsit NDK-s balatoni vendéglátó tröszt fillingje van az étteremnek túl azon hogy modern kellemes hangulatú.
Gordon Ramsay ebből az étteremből biztos kivágná a vezetőt és a fél felszolgáló garnitúrát.

Jelenleg kipihenjük a csalódást amit a nem kezelt panaszunk és beszólogatós személyzet okozott.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Megfáradt pincér felhasználót?    Igen

2023 Dunabogdány
Strand u. 2

2019. szeptember 26.
Szeptemberben, egy szombati napon családommal ebédeltünk az étteremben.Foglalásunk nem volt,de ennek ellenére kaptunk szabad asztalt. Teltház volt az étteremben, de a kiszolgálás gyors volt, a felszolgálók munkája szakértelemről tanuskodott. A felszolgálók nagyon kedvesek,segítőkészek, a...

2019. augusztus 26.
Esküvőre voltunk hivatalosak, így az étterem (egyik?) külön termét kaptuk. 16 fővel nem voltunk valami sokan, de mégis olyan termet kaptunk, ahol csak mi voltunk, külön wc is volt csak nekünk, illetve a meghívott zenész is nyugodtan tudott nekünk zenélni. Előételnek "Libamáj terrine...

2018. augusztus 25.
Jártam már itt valaha, de nem sok emlékem maradt. Se jó, se rossz. Most olvastam itt, hogy milyen jó a sajtója, hát nosza, nézzük! Szombat dél, főidőszak ebéd szempontjából. Parkolásra is alig van hely. Valami rendezvény lehet, mert rengeteg autó van, még a környéken is. Azután csak sikerült...