1. helyezett Dunabogdány

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jártam már itt valaha, de nem sok emlékem maradt. Se jó, se rossz. Most olvastam itt, hogy milyen jó a sajtója, hát nosza, nézzük! Szombat dél, főidőszak ebéd szempontjából. Parkolásra is alig van hely. Valami rendezvény lehet, mert rengeteg autó van, még a környéken is. Azután csak sikerült találni egy helyet. De még nem az étteremben.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
16 év után végre, újra eljutottam a Forgó étterembe. Meglepett, hogy mennyivel nagyobb lett, kibővült, átalakult. Ami nem változott, az a remek kínálat, és az ételek minősége. Foglaltunk asztalt előre, minden a megbeszélés szerint történt. Mihelyt elhelyezkedtünk, már jött is a pincérünk felvenni a rendelést.
Budakeszi

1912 hasznos szavazat
2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
2017. szeptember 15-én érkeztünk egy kirándulás keretében 55-en az étterembe. A helyünket előre lefoglaltuk, s két féle menüből választottunk, szintén előre. Pár éve már jártunk és étkeztünk a Forgó étteremben, s mivel akkor maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, így idén is erre a csodálatos helyen fekvő, Duna parti vendéglőre esett a választásunk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Egy kellemes szombati születésnapi ebédr reményében foglaltunk asztalt. Az éttermet jól ismerjük. A személyzet minket is. Gyakori választás volt eddig az etterem. Már korábban is mindig voltak apró malőrök kellemetlen intermezzók a felszolgálásban. Az étterem kellemes dunaparti fekvése és a nem túl fantáziadús mondhatni unalmas étlep de finom etelek azonban mindig újabb próbákra sarkalltak minket.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
2016. augusztus 14-én jártam családommal utoljára az étteremben, a kiszolgálás és az ételek minősége kiváló!
A limonádéjuk csodás, és mivel kibővítették a Duna part felé az éttermet, teljes kilátás nyílik a folyóra. Így nyáron kb. két hetente itt ebédelünk, a választák és a kiszolgálás is állandóan magas színvonalú, nagyon meg vagyunk elégedve.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban jártam itt legutoljára születésnapot ünnepelni,tavaly többször is megfordultam . Rokonom ajánlására döntöttem úgy,hogy letesztelem az étlapjukat. Természetesen,sikerrel jártak. Általában a szezonális kínálatot böngésztem,és találtam is számomra megfelelőt. a limonádéjuk elsőosztályú,sajnos! ! mindig azt kellett innom,mivel én voltam a sofőr.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 4.
Rendszeresen járunk ide már több éve. A pincérek mindig udvariasak, mosolygósak. A hét végén gyorsan kellett ennünk, így csak eperlevest és cézár salátát választottunk.
Gyorsan elkészült, és nagyon-nagyon finom volt minden.
A hely egyetlen "hibája" hogy nagyon sokan járnak ide hét végén, tehát jó előre kell foglalni....
Sz.I.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.875 - 9.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.20. - 2019.12.28.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.20. - 2019.12.19.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.01.20. - 2019.03.23.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.20. - 2019.12.28.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.

Szállodák Dunabogdány környékén
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Patak Park Hotel Dunabogdány
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunabogdány
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

Forgó Étterem DunabogdányX