Forgó Étterem Dunabogdány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
1. helyezett Dunabogdány

Szállások Dunabogdány városában
Wellness csomagok Dunabogdány városában

Forgó Étterem Dunabogdány vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
16 év után végre, újra eljutottam a Forgó étterembe. Meglepett, hogy mennyivel nagyobb lett, kibővült, átalakult. Ami nem változott, az a remek kínálat, és az ételek minősége. Foglaltunk asztalt előre, minden a megbeszélés szerint történt. Mihelyt elhelyezkedtünk, már jött is a pincérünk felvenni a rendelést.
Szolnok
Budakeszi
Budaörs

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
2017. szeptember 15-én érkeztünk egy kirándulás keretében 55-en az étterembe. A helyünket előre lefoglaltuk, s két féle menüből választottunk, szintén előre. Pár éve már jártunk és étkeztünk a Forgó étteremben, s mivel akkor maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, így idén is erre a csodálatos helyen fekvő, Duna parti vendéglőre esett a választásunk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Egy kellemes szombati születésnapi ebédr reményében foglaltunk asztalt. Az éttermet jól ismerjük. A személyzet minket is. Gyakori választás volt eddig az etterem. Már korábban is mindig voltak apró malőrök kellemetlen intermezzók a felszolgálásban. Az étterem kellemes dunaparti fekvése és a nem túl fantáziadús mondhatni unalmas étlep de finom etelek azonban mindig újabb próbákra sarkalltak minket.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
2016. augusztus 14-én jártam családommal utoljára az étteremben, a kiszolgálás és az ételek minősége kiváló!
A limonádéjuk csodás, és mivel kibővítették a Duna part felé az éttermet, teljes kilátás nyílik a folyóra. Így nyáron kb. két hetente itt ebédelünk, a választák és a kiszolgálás is állandóan magas színvonalú, nagyon meg vagyunk elégedve.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban jártam itt legutoljára születésnapot ünnepelni,tavaly többször is megfordultam . Rokonom ajánlására döntöttem úgy,hogy letesztelem az étlapjukat. Természetesen,sikerrel jártak. Általában a szezonális kínálatot böngésztem,és találtam is számomra megfelelőt. a limonádéjuk elsőosztályú,sajnos! ! mindig azt kellett innom,mivel én voltam a sofőr.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 4.
Rendszeresen járunk ide már több éve. A pincérek mindig udvariasak, mosolygósak. A hét végén gyorsan kellett ennünk, így csak eperlevest és cézár salátát választottunk.
Gyorsan elkészült, és nagyon-nagyon finom volt minden.
A hely egyetlen "hibája" hogy nagyon sokan járnak ide hét végén, tehát jó előre kell foglalni....
Sz.I.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. februárjában tartottuk itt az esküvőnket! Gyönyörű hely, ízletes ételek, barátságos kiszolgálás! Nagyon segítőkészek voltak a pincérek, minden elfért az étteremben,nem kellett szorongani a násznépnek, az asztalok, a zenészek és még hatalmas hely maradt táncolni is! Szívből ajánlom minden helybelinek, arra járónak, friss jegyeseknek! ! !

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
2017.01.01. - 2018.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.03. - 2018.06.14.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 3.980,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.14. - 2018.10.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.30. - 2018.09.02.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 27.000,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, fürdőköpeny bekészítéssel, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2018.08.31.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.

Szállodák Dunabogdány környékén
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Főnix Medical Wellness Resort Dunabogdány
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Hotel Bellevue Dunabogdány
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
Aktív kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)

Forgó Étterem DunabogdányX