2023 Dunabogdány, Strand u. 2

Szállások Dunabogdány városában
Wellness csomagok Dunabogdány városában

Forgó Étterem Dunabogdány vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Szeptemberben, egy szombati napon családommal ebédeltünk az étteremben. Foglalásunk nem volt,de ennek ellenére kaptunk szabad asztalt. Teltház volt az étteremben, de a kiszolgálás gyors volt, a felszolgálók munkája szakértelemről tanuskodott. A felszolgálók nagyon kedvesek,segítőkészek, a felszolgált ételek nagyon finomak, bőségesek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Esküvőre voltunk hivatalosak, így az étterem (egyik? ) külön termét kaptuk. 16 fővel nem voltunk valami sokan, de mégis olyan termet kaptunk, ahol csak mi voltunk, külön wc is volt csak nekünk, illetve a meghívott zenész is nyugodtan tudott nekünk zenélni.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jártam már itt valaha, de nem sok emlékem maradt. Se jó, se rossz. Most olvastam itt, hogy milyen jó a sajtója, hát nosza, nézzük! Szombat dél, főidőszak ebéd szempontjából. Parkolásra is alig van hely. Valami rendezvény lehet, mert rengeteg autó van, még a környéken is. Azután csak sikerült találni egy helyet. De még nem az étteremben.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
16 év után végre, újra eljutottam a Forgó étterembe. Meglepett, hogy mennyivel nagyobb lett, kibővült, átalakult. Ami nem változott, az a remek kínálat, és az ételek minősége. Foglaltunk asztalt előre, minden a megbeszélés szerint történt. Mihelyt elhelyezkedtünk, már jött is a pincérünk felvenni a rendelést.
Cegléd
Gyöngyös

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
2017. szeptember 15-én érkeztünk egy kirándulás keretében 55-en az étterembe. A helyünket előre lefoglaltuk, s két féle menüből választottunk, szintén előre. Pár éve már jártunk és étkeztünk a Forgó étteremben, s mivel akkor maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, így idén is erre a csodálatos helyen fekvő, Duna parti vendéglőre esett a választásunk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Egy kellemes szombati születésnapi ebédr reményében foglaltunk asztalt. Az éttermet jól ismerjük. A személyzet minket is. Gyakori választás volt eddig az etterem. Már korábban is mindig voltak apró malőrök kellemetlen intermezzók a felszolgálásban. Az étterem kellemes dunaparti fekvése és a nem túl fantáziadús mondhatni unalmas étlep de finom etelek azonban mindig újabb próbákra sarkalltak minket.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
2016. augusztus 14-én jártam családommal utoljára az étteremben, a kiszolgálás és az ételek minősége kiváló!
A limonádéjuk csodás, és mivel kibővítették a Duna part felé az éttermet, teljes kilátás nyílik a folyóra. Így nyáron kb. két hetente itt ebédelünk, a választák és a kiszolgálás is állandóan magas színvonalú, nagyon meg vagyunk elégedve.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas kocsikázással, borospince látogatással és borkóstolással
2019.11.25. - 2020.02.29.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.865,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2021.01.22.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2020.12.23.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.544 - 19.024,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2021.01.22.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 48.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2021.01.03.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.190 - 17.489,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.

Szállodák Dunabogdány környékén
Royal Club Hotel Dunabogdány
Abacus Business & Wellness Hotel Dunabogdány
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Forgó Étterem DunabogdányX