1. helyezett Dunabogdány

Szállások Dunabogdány városában
Wellness csomagok Dunabogdány városában

Forgó Étterem Dunabogdány vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
16 év után végre, újra eljutottam a Forgó étterembe. Meglepett, hogy mennyivel nagyobb lett, kibővült, átalakult. Ami nem változott, az a remek kínálat, és az ételek minősége. Foglaltunk asztalt előre, minden a megbeszélés szerint történt. Mihelyt elhelyezkedtünk, már jött is a pincérünk felvenni a rendelést.
Szolnok
Budakeszi

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
2017. szeptember 15-én érkeztünk egy kirándulás keretében 55-en az étterembe. A helyünket előre lefoglaltuk, s két féle menüből választottunk, szintén előre. Pár éve már jártunk és étkeztünk a Forgó étteremben, s mivel akkor maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, így idén is erre a csodálatos helyen fekvő, Duna parti vendéglőre esett a választásunk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Egy kellemes szombati születésnapi ebédr reményében foglaltunk asztalt. Az éttermet jól ismerjük. A személyzet minket is. Gyakori választás volt eddig az etterem. Már korábban is mindig voltak apró malőrök kellemetlen intermezzók a felszolgálásban. Az étterem kellemes dunaparti fekvése és a nem túl fantáziadús mondhatni unalmas étlep de finom etelek azonban mindig újabb próbákra sarkalltak minket.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
2016. augusztus 14-én jártam családommal utoljára az étteremben, a kiszolgálás és az ételek minősége kiváló!
A limonádéjuk csodás, és mivel kibővítették a Duna part felé az éttermet, teljes kilátás nyílik a folyóra. Így nyáron kb. két hetente itt ebédelünk, a választák és a kiszolgálás is állandóan magas színvonalú, nagyon meg vagyunk elégedve.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban jártam itt legutoljára születésnapot ünnepelni,tavaly többször is megfordultam . Rokonom ajánlására döntöttem úgy,hogy letesztelem az étlapjukat. Természetesen,sikerrel jártak. Általában a szezonális kínálatot böngésztem,és találtam is számomra megfelelőt. a limonádéjuk elsőosztályú,sajnos! ! mindig azt kellett innom,mivel én voltam a sofőr.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 4.
Rendszeresen járunk ide már több éve. A pincérek mindig udvariasak, mosolygósak. A hét végén gyorsan kellett ennünk, így csak eperlevest és cézár salátát választottunk.
Gyorsan elkészült, és nagyon-nagyon finom volt minden.
A hely egyetlen "hibája" hogy nagyon sokan járnak ide hét végén, tehát jó előre kell foglalni....
Sz.I.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. februárjában tartottuk itt az esküvőnket! Gyönyörű hely, ízletes ételek, barátságos kiszolgálás! Nagyon segítőkészek voltak a pincérek, minden elfért az étteremben,nem kellett szorongani a násznépnek, az asztalok, a zenészek és még hatalmas hely maradt táncolni is! Szívből ajánlom minden helybelinek, arra járónak, friss jegyeseknek! ! !

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2-3 éjszaka 17.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2018.08.31.
Balassagyarmat
2018.08.19. - 2019.08.19.
Bableves Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2018.08.19. - 2019.08.19.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2018.12.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2018.08.20. - 2019.08.19.
Szalánczy Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes kalandpark belépővel, ajándék utalvánnyal, kedvezményes kisvasút és komp használattal, turisztikai kedvezménykártyával
2018.06.01. - 2018.08.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszak 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával és süteménnyel, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2018.12.23.
Alex Panzió
Gyömrő
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.12.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.02.

Szállodák Dunabogdány környékén
Thermal Hotel Visegrád Dunabogdány
Hotel Bellevue Dunabogdány
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

Forgó Étterem DunabogdányX