Kellemes ebéd

Gondűző Étterem & Pizzéria DunabogdányGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány a térképen

2023. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. június 20.
Nos, hogy ez most Visegrád, Dunabogdány vagy leginkább Szentgyörgypuszta (ez a legvalószínűbb), azt mindenki döntse el kedvére. Egyébként még nem Dunabogdány, az biztos, a tábla jóval később jön, maradjunk annyiban hogy a kisoroszi révnél. Történt ugyanis, hogy egykor a Visegrád túlsó végén lévő Plintenburg étterem ideköltözött, aztán szépen megadta magát és megszűnt, most meg helyette van ez a Gondűző étteremféleség. Parkoló van, árnyék nélkül, szabadon. Elegáns dolognak tűnik, hogy állj csak meg a bejáratnál, aztán majd munkatársunk jön és helyre vezet. Hmm.. egy pizzériában. Nahát, hová kerültem! Munkatársunk jött is, és mutatta, hogy üljek ahová csak akarok. Ez jó. Amúgy éhes voltam már, a nap nagy része elmúlt ekkor. De meleg is volt, szokásommal ellentétben előzetesen kértem egy limonádét, kissé soká jött, de jött, és nagyon jólesett. A további terv a roston sült borda volt, erre is várni kellett, de megérte, meg nagy kedvvel ettem. Jó volt az uborkasaláta is. Kellemes a hely az ejtőzésre, nézni a tájat, kényelmesek a székek, a felszolgálók picit rutintalanok, de igyekeznek rendesen. Egy civil ruhás férfi rohangászik a vendégtérben., és ellenőrzi, hogy minden rendben működik-e? Ez egy igazán ajánlható étterem, elsorolom, hogy mit ettem, meg mennyiért... Roston sült borda gombákkal 4250, uborkasaláta 890, 3 dl bodzás limonádé 780, 5 dl bodzás limonádé 1300 forint. Felszolgálási díj: 722. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom a helyet!
Gondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Külső képGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Étlap/itallapGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Étlap/itallapGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Étlap/itallapGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - BelsőGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - EgyébGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Étel/italGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Étel/italGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Külső képGondűző Étterem & Pizzéria Dunabogdány - Külső kép
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval