Herold Panzió Dunabogdány

Wellness csomagok Dunabogdány városában

Herold Panzió Dunabogdány vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen profin kialakított panzió, szép, tiszta szobákkal, alacsony árakkal. Az egyetlen negatívum talán a szűkös fürdőszoba, egyébként minden rendben volt. Az elhelyezkedés jó, a főúthoz közel van, de nem közvetlenül mellette, így az autók zaja már nem vagy alig észlelhető.

2016. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt években több alkalommal szálltam meg itt. Gépkocsival és tömegközlekedéssel is nagyon egyszerűen megközelíthető. Két különálló kétszintes épület áll a vendégek rendelkezésére, és egy nagy ebédlő ami szabadon használható. A szobák tiszták és az ágy kényelmes. A fürdőszoba kicsit szűkös, de a meleg víz bőséges.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtuk meg a helyet, mert Visegrádon nem volt szállás. Nagy örömünkre. A házi néni nagyon kedvesen fogadott, szép tiszta szobát kaptunk reggelivel, kiszolgálás kicsit hagyott kívánnivalót maga után és a reggeli minősége,de a csodálatos hely, kert medence kárpótolt mindenért, és nem utolsósorban olcsó volt. Máskor is ott szállunk meg.

Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Dunabogdány környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

DunabogdányX