Herold Panzió Dunabogdány

Wellness csomagok Dunabogdány városában

Herold Panzió Dunabogdány vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen profin kialakított panzió, szép, tiszta szobákkal, alacsony árakkal. Az egyetlen negatívum talán a szűkös fürdőszoba, egyébként minden rendben volt. Az elhelyezkedés jó, a főúthoz közel van, de nem közvetlenül mellette, így az autók zaja már nem vagy alig észlelhető.

2016. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt években több alkalommal szálltam meg itt. Gépkocsival és tömegközlekedéssel is nagyon egyszerűen megközelíthető. Két különálló kétszintes épület áll a vendégek rendelkezésére, és egy nagy ebédlő ami szabadon használható. A szobák tiszták és az ágy kényelmes. A fürdőszoba kicsit szűkös, de a meleg víz bőséges.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtuk meg a helyet, mert Visegrádon nem volt szállás. Nagy örömünkre. A házi néni nagyon kedvesen fogadott, szép tiszta szobát kaptunk reggelivel, kiszolgálás kicsit hagyott kívánnivalót maga után és a reggeli minősége,de a csodálatos hely, kert medence kárpótolt mindenért, és nem utolsósorban olcsó volt. Máskor is ott szállunk meg.

Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 20.553,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 9.603,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Dunabogdány környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

DunabogdányX