Bikácsi Húsbolt Dunaföldvár

4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Legjobb ár
2024.12.21-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
55.184 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös - Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
2024.12.24-ig
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Bikácsi Húsbolt Dunaföldvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2439 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25613 feltöltött kép
2024. március 30.egyedül járt itt
Ritka eset, hogy nem azt pontozom, amit kóstolok. Az asztalokkal felszerelkezett és így helyben fogyasztási lehetőséget biztosító dunaföldvári Bikácsi húsbolt 900 forintos rántott húsos zsemléje gyengécske volt. De rendelkezem már olyan rutinnal, hogy egy felvágottakat is kínáló hentesboltban szemre megítéljem a termékeket.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bikácsi Húsbolt Dunaföldvár - EgyébBikácsi Húsbolt Dunaföldvár - EgyébBikácsi Húsbolt Dunaföldvár - EgyébBikácsi Húsbolt Dunaföldvár - EgyébBikácsi Húsbolt Dunaföldvár - Egyéb
Még több kép (2 db) >>