Kele Csárda Dunaföldvár

7020 Dunaföldvár, Paksi u. 68.

Kele Csárda Dunaföldvár a térképen

Kele Csárda Dunaföldvár értékelése:

5. helyezett a 8 dunaföldvári étterem közül
109. helyezett Dél Dunántúlon - 462 étterem közül

csárda

Kele Csárda Dunaföldvár vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
2020. 02. 15-én betértünk ebédelni,mivel az idén még nem voltunk itt! Kedves,udvarias hölgy ajánlott asztalt,itt már ültek,de kellemesen elfértünk egymás mellett! A kínálat széles volt,és változatos! Ami kicsit bosszantott,hogy a sertés oldalas valamiért kissé angolosan készül,amit általában szívesen fogyasztanék! A savanyúságnál is meglepődtem,némelyik igen csak érdekes ízű volt!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
jó estét, 2018 10 18 du 14,48 kor betérve kérdeztem még volna idö egy ebédre, mellesleg még voltak bent vendégek kérdésemre ifjú hölgy és úr válaszolva mondták ha 3-ig befejezzük akkor igen vagy tud csomagolni bármit azt hiszem a hosszú út után és feleségem kontrollja a szivkorházban nem erre vágyott hanem egy meleg ételre levesre és elkeseritett egy ilyen hozzá állás

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 10 látogató hasznosnak vélte
Utazásunk során akadtunk rá Dunaföldváron, a 6-os út mellett erre a kellemes kis csárdára. Már azért is volt első látásra szimpatikus, mert egy önkiszolgáló, azaz svédasztalos étteremről van szó, korlátlan fogyasztással 1350 Ft-ért. A választékban mind a heten találtunk kedvünkre valót és mindenki nagyon dicsérte a sajátját.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.23.
2021.06.02. - 2021.07.18.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Vital Hotel Nautis Dunaföldvár
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Kele Csárda DunaföldvárX