Dunai hajós emlékmű Dunaremete

Szobor
Dunai hajós emlékmű Dunaremete
Dunai hajós emlékmű DunaremeteDunai hajós emlékmű Dunaremete

Dunai hajós emlékmű Dunaremete bemutatkozása

1933-1992 között üzemelt a dunaremetei kikötő, mely helyén áll a dunai hajós emlékmű.

Duna-Beach Apartman Kimle - Duna parti pihenés a Szigetközben
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Dunai hajós emlékmű Dunaremete vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Átlagos 2023. április 13.a párjával járt itt
Hogy miért pont itt áll a Dunai hajósok emlékműve, azt nem pontosan tudom, de itt van. Azt sokkal jobban értem, és a helyhez konkrétan köthetőnek tartom, hogy a dunaremetei hajózás emlékműve, mert olyan is van, de egy kicsit arrébb, Itt, ez a fémlapból kivágott emlék, ami egy kormánykeréknél álló matrózt ábrázol, nagy általánosságban minden dunai hajósról szól.
Dunai hajós emlékmű Dunaremete - EgyébDunai hajós emlékmű Dunaremete - EgyébDunai hajós emlékmű Dunaremete - Külső kép