Dunaremetei hajózás emlékére Dunaremete

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Dunaremetei hajózás emlékére Dunaremete vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 14.a párjával járt itt
Dunaremete egy 200 valahány lakosú kis falu a Szigetköz szélén. Hogy itt mi történt, azt csak találgatni tudom. Az EU adott pénzt a partnerség fejlesztésére a szomszéd országokkal, valószínűleg megépült vagy rendbe hozták ebből a kis hajóállomást, Most meg az a hír járja, a jelek alapján, hogy megszűnt itt a dunai hajózás, bár a helyiek szerették volna.
Dunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - Külső képDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - EgyébDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - EgyébDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - Külső képDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - EgyébDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - EgyébDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - EgyébDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - EgyébDunaremetei hajózás emlékére Dunaremete - Külső kép