Török Irma: Kíváló - Bora Bora Lounge Dunaújváros

Bora Bora Lounge Dunaújváros értékelése
1. helyezett a 20 dunaújvárosi étterem közül

Kíváló

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
A mai nap ismét elmentünk az étterembe ebédelni!Kislányommal voltam,aki Angliába él.és ő is felszolgálóként dolgozik!Telt ház volt,várnunk kellett,ami azt jelenti,hogy sok ember kedvence!A napi menü is jól hangzott,de mi kicsit mást néztünk ki!Én mustáros lazacot ettem,lánykám Brassóit,és persze plussz adagot elvitelre a páromnak!Hogy mennyire volt finom,hát a tányérunk csupaszon ment vissza!Az ételünk gusztusosan tálalva,jól ízesítve!Aztán isteni finom kávé,és mire végeztünk a felszolgálók már puccba vágták az üres asztalokat!Borus napunkat felvidították,hogy igen ide mindig jó betérni!Köszönjük!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Török Irma felhasználót?    Igen

Bora Bora Lounge   Dunaújváros
2400 Dunaújváros
Kenyérgyári út 2

2018. december 1.
Az újra megnyitott fürdőből éhesen kijőve kerestünk egy szép helyet és sikerült. Nagy meglepetésünkre több féle menűválaszték is volt, nagyon jó áron. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan. A felszolgálok kedvesek és gyorsak. Már többször voltunk ott és mindig szinte telt házzal...