2400 Dunaújváros, Kenyérgyári út 2

17. helyezett Közép Dunántúlon - 765 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-Szo 11:00-04:00
V zárva
club, étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, lounge, bár, szórakozóhely, vendéglő
házias ételek ...
Gépzene:
dance, elektronikus, house, könnyűzene, latino, magyar slágerek, reggae
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC
Heineken

Bora Bora Lounge Dunaújváros képei

Szállások Dunaújváros városában
Wellness csomagok Dunaújváros városában

Bora Bora Lounge Dunaújváros vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
A mai nap ismét elmentünk az étterembe ebédelni! Kislányommal voltam,aki Angliába él. és ő is felszolgálóként dolgozik! Telt ház volt,várnunk kellett,ami azt jelenti,hogy sok ember kedvence! A napi menü is jól hangzott,de mi kicsit mást néztünk ki! Én mustáros lazacot ettem,lánykám Brassóit,és persze plussz adagot elvitelre a páromnak!

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Az újra megnyitott fürdőből éhesen kijőve kerestünk egy szép helyet és sikerült. Nagy meglepetésünkre több féle menűválaszték is volt, nagyon jó áron. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan. A felszolgálok kedvesek és gyorsak. Már többször voltunk ott és mindig szinte telt házzal mükődnek. Sajnos a kajákról készült képek véletlenül letörlődtek, de legközelebb pótoljuk.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Dunaújváros igényes szórakozóhelyeinek egyike, ahová elmehetsz akár csak egy italra, vagy ha egy kellemes vacsorára vágysz.
Közel van a központhoz, modern a berendezés, kellemes a kiszolgálás, és a lounge hangulat gondoskodik a relaxált környezetről és a kikapcsolódásról.
Érdemes betérni egy baráti találkozóra, vagy akár egy kellemes vacsorára!

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.789 - 15.105,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.01.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.26.

Szállodák Dunaújváros környékén
Zichy Park Hotel Dunaújváros
Abacus Business & Wellness Hotel Dunaújváros
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunaújváros
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Bora Bora Lounge DunaújvárosX