Corso Étterem & Söröző Dunaújváros

2400 Dunaújváros, Derkovits utca 10-12.

Corso Étterem & Söröző Dunaújváros a térképen

Corso Étterem & Söröző Dunaújváros értékelése:

6. helyezett a 20 dunaújvárosi étterem közül
413. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő

Corso Étterem & Söröző Dunaújváros vélemények

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Nagyon szeretünk ide járni, sohasem csalódtunk. Barátokkal, családdal is rendszeresen betérünk. Mindig a megszokott minőséget kapjuk, a családias légkörben. A személyzet velünk együtt "fiatalodik", mindig jó a hangulat. A bugaci a kedvencünk, mindenkinek nyugodt szívvel ajánljuk. Családi családi összejövetelre is igénybe vettük már a különtermet.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 15.
Imádok ide járni, szerintem vagy 20 éve. Mindig szívesen fogadnak. Már mindenkit ismerek. A törzsvendégekkel szinte egy család vagyunk. Sok-sok gyereket láttam felnőni. A kiszolgálás mindig tökéletes, ha "extra" kívánságaim vannak azt is megkapom. Sosem csalódtam bennük. Szeretem, hogy a mindennapos menünél is asztal terítő van az asztalon és melegség árad mindenhonnan.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Kedves, szolgálatkész dolgozók, finom ételek.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.244,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.660 - 17.999,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.06.30.

Szállodák Dunaújváros környékén
City Hotel Unió  Dunaújváros
Zichy Park Hotel Dunaújváros
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunaújváros
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Augusztus 20. - hosszú hétvége (min. 3 éj)

Corso Étterem & Söröző DunaújvárosX