Noé Kertje Élménypark Eger

Noé Kertje Élménypark Eger
Noé Kertje Élménypark EgerNoé Kertje Élménypark Eger
Noé Kertje Élménypark EgerNoé Kertje Élménypark Eger

Noé Kertje Élménypark Eger bemutatkozása

Az Eger határában található Noé kertje egy szabadtéri szobor kiállítás, amely Noé Bibliai történetét mutatja be. Mikor Isten látta, hogy nagy az emberek gonoszsága elhatározta, hogy eltörli őket a Föld színéről, csak Noénak kegyelmezett meg, aki bárkát épített és minden állatból felvitt a hajóra magával kettőt, hogy túléljék a 40 nap és éjjelen át tartó esőzést.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Noé Kertje Élménypark Eger vélemények

Kihagyhatatlan 2023. augusztus 7.a párjával járt itt
Az anyagok újrahasznósítása, az állatok megformázása. Sok gyerek ŕs felnőtt örömére
Noé Kertje Élménypark Eger - EgyébNoé Kertje Élménypark Eger - EgyébNoé Kertje Élménypark Eger - EgyébNoé Kertje Élménypark Eger - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 26.családjával járt itt
Nekem nagyon tetszett főleg a kreatív és őszetett állatok miatt és a végén a meglepi is nagyon jó.
Mindenkinek tudom ajánlani!
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 5 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.