Horváth Magdi

Horváth Magdi adatlapja

Nagyon szeretek utazni, kirándulni, kerékpározni a párommal meg a barátaimmal. Szeretem a házias ételeket. Mivel van egy kiskutyák,olyan szállásokat keresünk ahová magunkkal tudjuk vinni.
Legtöbbször autóval utazunk, a helyi éttermeket közül a megfelelőt az interneten olvasható vélemények alapján választjuk ki.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2019.02.15
Utoljára itt2024.03.24

Kiváló 2024. március 24.barátokkal járt itt
2 éjszakát voltunk a szállodában a barátainkkal. A szobák kényelmesek, az ételek ízletesek, bőségesek és változatosak. Érdemes rész venni a szállodát bemutató vezetésen. Kisvasút, pisztrángos, libegő, cseppkő barlangok, aki nem csak wellnessezni szeretne.
Felhasználó fényképei:
Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred - Hotel Palota Lillafüred -
Kiváló 2019. február 18.barátokkal járt itt
Az előre lefoglalt asztal szépen meg volt terítve, gyors, precíz kiszolgálás. Változatos, kifogástalan ételek, finom borok. Árban kifogástalan. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2020. október 27.a párjával járt itt
Interneten találtunk az étteremre. Eldugott helyen van, de megérte megkeresni. Nagyon finomakat sikerült választanunk az étlapról. Hatalmas adagokat kaptunk. Az árak hihetetlenül alacsonyak, a személyzet nagyon barátságos. Érdemes kipróbálni.