Dabo Döner Eger

Dabo Döner EgerDabo Döner Eger
Dabo Döner EgerDabo Döner Eger
7 fotó

Dabo Döner Eger bemutatkozása

A Dabo Döner étteremlánc a "Legjobb döner, az év íze" díjat. Receptjeik titkosak, ugyanakkor különleges ízekkel rendelkeznek ételeik. A kemencés pitát helyben sütik.

1 vendég értékelése alapján

4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.22-ig
Szent István Hotel Eger
64.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Dabo Döner Eger vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 334 városban járt márFelfedező - 2093 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 18504 feltöltött kép
2022. szeptember 21.családjával járt itt
A Dabo Döner egy kiterjedt franchise, megtalálható Erdélyben és Romániában, Németországban, Magyarországon, ha jól emlékszem Ausztriában s ki tudja még merre. Több egységében is voltam, legutóbb Csíkszeredában és Egerben. Tisztes minőséget képviselnek, erősségük a helyben sült pita, ami azért nem mindenütt egyforma, Szeredában gyengécske volt, Szatmárnémetiben, Aradon és Egerben meg jó.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dabo Döner Eger - EgyébDabo Döner Eger - EgyébDabo Döner Eger - EgyébDabo Döner Eger - EgyébDabo Döner Eger - EgyébDabo Döner Eger - EgyébDabo Döner Eger - Egyéb
Még több kép (4 db) >>